| efimash a întrebat:

intretin relatii sexuale sigur ca protejat cu prietena mea regulat, in fiecare saptamana de ce mereu primul numa ( prima partida de sex dureaza sub un minut ), deja a doua dureaza 10 minute. Dar de ce prima partida mereu dureaza maxim un minut? Mi-am inceput viata sexuala deja de 4 ani

3 răspunsuri:
| Annamaria21 a răspuns:

Pentru ca nu faci sex destule de des, daca vrei sa tina mai mult trebuie sa faci sex de cel putin 3 ori pe saptamana

| AdriStefi13 a răspuns:

Depinde si de ea dar oricum stiu persoane care o fac mai des deci e super ok pentru tine

| alexpogan a răspuns:

Incearca sa faci o ''labuta'' inainte cu 10-20 min