| StefIS a întrebat:

Am o curiozitate pentru fete big grin
In general preferati virginii sau nu si de ce (daca nu cer prea mult)? >: astept cat mai multe pareri sincere, merci.

8 răspunsuri:
| eatpraylove a răspuns:

Parerea mea, clar n-as face-o cu un virgin, vai vai vai, sa nu stie ce face, groaznic, dar repet asta e doar parerea mea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din punctul meu de vedere e frumos ca o relatie de lunga durata sa inceapa cu ambii parteneri virgini.(asa vad eu cazul ideal) Dar daca, de exemplu, fata are multa experienta, de ce ar mai vrea un virgin?

| Ella3133 a răspuns:

Pentru inceput aleg un virgin, dar dupaia...nu stiu daca o sa mai fie ok...

| anonima1995 a răspuns:

Sincer nu prefer virginii...

| KameliaAura a răspuns:

Eu nu prefer virgii.De ce? cu ei trebuie sa o iei de la inceput, nu prea stiu ce sa faca, ce sa iti faca

| IMS a răspuns:

Nu pentru ca el trebuie sa dea lectii asta nu ar fi prea rusinos, dar invers...laughing

| StefIS explică:

Cum frate sa fii baiat, sa traiesti in sec 21 si sa nu stii ce "sa faci" ca baiat rolling on the floor omg mi s-ar parea penibil
PS: era o curiozitate pentru fete, daca baietii care s-au afirmat aici se cred fete. treaba lor, m*ie la tarfele masculine!

| EstiProst a răspuns:

Pai ia gandeste-te cum ar fi ca o fata sa dea lectii de sexologie unu baiat?laughing) deciilaughing decat sa stai sai expilici unui baiat cum sa stea si ce sa faca maii binee lasaoh go onlaughing