| alexandraskizwx a întrebat:

Hey baieti, ce preferati? blonde sau brunete? >: astept pareri. multumesc.!

11 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Cred că "blondele naturale" sunt cele preferate de unele..."balanțe" dragute de pe aici, ori de unii...blondini (nu mă intreba de ce că nu-ti spun). Acceptă misterul.

Răspuns utilizator avertizat
| leftside a răspuns:

Brunete.

| ComaniciIonut a răspuns:

Poi sincer un studiu suedez zicea ca peste 200 de ani blondele vor disparea asa ca eu vreau sa am blonda de aia naturala si buna si la propriu si la figurat :X

| Bogdi_Bogdan_1990 a răspuns:

Roșcatele. Serios.

| supranatural93 a răspuns:

Roscate; x