| anonim_4396 a întrebat:

Acum vreo 2-3 saptamani eram in masina cu prietenul meu, eu nu doaream raporturi intime pentru ca-s vigina, dar am facut niste "jocuri". El si-a frecat penisul de intrarea in vagin. Am citit pe net ca e posibil sa ramai insarcinata din cauza asta laughing O fi adevarat? big grin

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca a ejaculat acolo da

| corbulalbrosu a răspuns:

EXISTA o probabilitate insa FOARTE MICA, dar si aceasta numai in situatia in care se indeplineste o conditie obligatorie si anume ca in acel moment tu sa fi fost in perioada de fertilitate ridicata adica in preajma zilei de ovulatie. In caz contrara un eventual spermatozoid care ar patrunde in vaginul tau si de aici in uter si mai departe in trompe, si ajuns acolo sa nu gaseasca "obiectul muncii" adica OVULUL, pentru a se realiza fecundarea. Deci doar tu esti in masura sa stii daca in acel moment putea exista acel ovul. Data viitoare ar fi indicat sa fiti mai responsabili pentru a evita un posibil "accident". De natura sexuala. laughing

| Emilian65 a răspuns:

Daca erai in perioada fertila si el avea lichid prespermatic pe capul penisului, sunt sanse foarte mari sa ramai gravida.

Răspuns utilizator avertizat
| Psycho777 a răspuns:

Congrats. In 9 luni o sa ai parte de cel mai frumos cadou din viata ta. Poate gura era o alternativa mai buna.

| cameleonu05 a răspuns:

Pentru linistea ta data viitoare incearca alta gaura laughing

| Leo1993 a răspuns:

Categoria asta ar trebui desfiintata. prea multa intrebari cretine de niste useri la fel

| Ioana95mariamagdalena a răspuns:

Nu, daca nu a avut loc penetrarea fara prezervativ