| bumii a întrebat:

Va rog un raspuns urgent! sunt foarte speriatacrying cred ca sunt insarcinata! de ce? sa incep sa povestescstraight face eu si prietenul meu ne-am "jucat".mi-a bagat degetul in zona intima si dupa m-a atins cu penisul undeva mai sus nu foarte aproape de vagin ..nu stiu daca exista acel lichid si din cauza aceasta imi este foarte frica eram si in perioada fertila. la 3 saptamani dupa mi-a venit ciclul regulat am facut 4 teste de sarcina au iesit negative toate..insa peste 3 zile va trebuii sa imi vina menstruatia! Mi-a crescut putin burta si areola e mai mare..nu am nici un simptom de sarcina..saptamana aceasta ar trebui sa fie saptamana a7a de cand ne-am jucat in felul acesta ..ma puteti ajuta? e posibil sa fiu insarcinata?

12 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Stai linistita ca nu esti insarcinata, oricum daca iti intarzie ciclu, mai repeta o data testul de sarcina, eu sunt sigura ca nu esti

| Dianaㄨ a răspuns:

Sanse 0.001% sa fii insarcinata, stai linistita, nu prea e posibil mai ales ca ai facut si 4 teste care au avut rezultatul negativ.
Succes!

| dyabolic a răspuns:

Daca nu te-a penetrat si nu si-a dat drumu in tine nu esti. Numai daca ejaculeaza in interior poate duce la o sarcina. Jocurile erotice fara penetrare nu duc la sarcina, dar ai grija daca ejaculeaza pe tine sa nu intre sperma este totusi o zona sensibila.

| Anonim1112 a răspuns:

Cred ca te-ai ingrasat...

| HaKid a răspuns:

Mai jucativa mult! bafta.

| malinadaiana a răspuns:

Nu, testele de sarcina sunt foarte sigure adica 99, 99 % si nu cred ca faci tu parte din cei 0, 01 % plus ca ti l-ai facut de 4 ori, iar daca ti-a venit si menstruatia si nici nu cauzezi simptome de sarcina atunci nu cred ca esti insarcinata dar pentru linistea ta sufleteasca poti sa consulti un doctor, sper ca te'am ajutat. funda?puppy dog eyes :*:*

| Ioana_Zuzza_1997 a răspuns:

Nu cred ca esti poate balonata sau dela monstruatie cred ca o ai niste durerii foarte mari happy si de aia ti-se pare... straight face oricum bafta happy la jocuri tongue dar fiti atenti!

| petrom a răspuns:

Data viitoare spune-i sa ati bage limba eu asa fac si e fericita prietena mea

| bumii explică (pentru petrom):

O sa sune strange. da mi-a bagat si limba. pe mine ma interesa altceva dar mersi de sfat

| petrom a răspuns (pentru bumii):

Si cum a fost cu limba

| 11ucio a răspuns:

Sa stii ca toate suntem speriate dupa ce facem acest lucru si ni se pare ca totul duce la rezultatul acesta. Pararea mea este ca trebuie sa fii mai calma si sa gandesti rational. Daca ti'a venit ciclul inseamna ca sigur nu esti insarcinata, mai ales dupa ce ai facut acele 4 teste care au iesit negative. Sper ca te'am ajutat happy :*.

| bumii explică (pentru 11ucio):

Acum m-am uitat in oglinda si simt cum mi se rotunjeste burta. poate sunt paranoica.da se vede o diferenta intre cum arata burta acum si cum o aveam inainte aproape plata.mi se poate umfla si de la faptul ca trebuie sa imi vina menstruatia?! repet practic ar fi a 7a saptamana si de mancat nu mananc cine stie ce sa zic ca m-am ingrasat din cauza aceasta...