| Allrc24 a întrebat:

Am o intrebare adrsata numai fetelorhappy Va rog frumos sa-mi raspundeti dar nu in bataie de joc.Multumesc.Intrebarea estebig grinc fetele implicate intr-o relatie la incputul ei ii promite iubire prietenului bla bla chestii de genul iar mai apoi cand se intampla sa fie despartiti ceva timp si nu vb de ani de zile ci de cateva luni pur si simplu iubirea ei pentru baiat(daca a existat vreodata pentru ca ma pune pe ganduri situatia) dispare aproapte in totalitate.Deci pentru mine e o dilema uriasa. Daca esti cu un baiat caruia iai promis ca vei fi cu el si cal iubesti daca sunteti despartiti ceva timp dc incepeti sal uitati si daca mai e si cineva car va face ochi dulci pur si simplu va comportati ca si sum nu sar fi intamplat nimic? chiar nu va puteti tine promisiunea... legamantul? Dc? DC? MA obsedeaza intrebarea asta eu unul nu as face niciodata asa ceva si vb foarte serios dar incep sa cred din ce in ce mai tare am patit si eu faze de genul asta ca toate fetele sunt de moravuri usaore si nimic mai mult. povestea cu iubirea sincerea... e totul vrajeala ceva gen Mos Craciun.Va rog sa ma lamuriti si pe mine.Multumesc.O zi frumoasa in continuare

6 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

Dar eu nu promit nimic nimanui big grin
depinde peste ce fel de fata ai dat tu. o fi genu care e doar gura de ea ( te iubeesc bla bla ba) si dupa bye.

| irina20 a răspuns:

In zilele noastre rar mai gasim oameni sinceri, devotati, oameni buni.Nu e vorba neaparat de fete.In urma cu un an, doi credeam ca nimeni nu treieste o iubire cum o fac eu.Relatia nu s-a terminat, suntem de 5 ani impreuna, dar iubire s-a cam dus.Deci faza cu vei gasi marea dregoste sau iubirea sincera si infinita, e adevarata dar nu v-a tine mult...

| Mayar a răspuns:

Pai asa cum spun colegii de pe TPU, sunt unele sincere si unele false. Trebuie sa stii sa le deosebesti.

| ĦΔŁŁØẄΣΣЙ a răspuns:

Sorry ca nu sunt fata dar sa stii ca ai dreptate vad fete care zic am avut 10 iubiti pana acum asa de mandre pai sa fii ''albina'' ca sa nu zic altceva e o mandrie? pai eu pana acum nu am tinut decat la o fata cu adevarat eram innebunit dupa ea dar cand am vazut ca schimba prietenii ca pe sosete mda...asta e 100% albinasad

| georgiana14 a răspuns:

Buna, sunt mai multe genuri de fete unele fete pun suflet intr-o relatie si deatea sunt cam rare si altele iau o relatie cam ca o joaca, daca chiar il iubeste cu adevarat nu il inseala si nu intoarce privirea dupa altcineva si se uita numai la el daca e o libertina zboara din floare in floare da ai zis ca e o fantezie ca mos craciun nu toate fetele sunt asa, poate nu ai intalnit-o pe cea potrivita. iti urez succes si sa o gasesti cat mai repede fundita?:X

| LordUndead a răspuns:

Daca nu mai simte nimic inseamna ca nu a simtit niciodata ceva cu adevarat pentru acel tip :].