| marioneta1991 a întrebat:

Fetele >:" voi cum va comportati cand sunteti indragostite?

7 răspunsuri:
| Marynna a răspuns:

INNEBUNESC!: ))) fac o gramada de lucruri pentru respectivul, iar dupa ce-mi trec acei fluturasi din stomac imi dau seama ce penibila am fost ca am facut chestiile alea respective, dar dupa ma gandesc ca daca nu as fi incercat poate ar fi fost mai rau...hee hee

| HolyPotato a răspuns:

Am "fluturasi in stomac" cand ma gandesc sau cand sunt langa respectivul. Rosesc atunci cand vorbeste cu mine.Nu am chef sa vad pe nimeni si sa vb cu nimeni.

| ImHereForYou a răspuns:

Poi nu am chef de nimic,vreau sa vb cu el sh sa-l vad mereu,sunt nervoasa,ma supar repede, ma gandesck doar la el.Yo sunt indragostita sh am compus ctv status>"Doar la tine ma gandesck, Doar pe tine Te YuBeScK...Si cand nu esti langa mine,Parka nimic nu-mi convine!"sh mai am unul"Numele tau mereu e-n mintea mea,De cand m-am indragostit, Yo sunt altcineva..."
Sh am mai compus ogramada poezii... Daca nu ma crezi ca status alea sunt facute de mine, cauta pe net sh o sa vezi ca nu o sa le gasesti pentru ca astea sunt singurele pe care nu le-am pus pe internet
Scz daca te-am plictisit.

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Ciudat!

| Nymphetamine a răspuns:

Sunt mai zapacita decat sunt de obicei si ma am cateva iesiri cam copilaresti,in rest doar sunt ametita si nu poti vorbi cu mine,nu sunt atenta pe unde merg, visez incontinuu si simt nevoia sa vorbesc incontinuu cu el, aberez cand sunt bagata in seama.Mda si zambesc straight face. Eu nu prea zambesc.

| Silviix3 a răspuns:

Buna!
Nu prea bine.Sunt enervanta fiindca incerci sa vorbesti cu mine, eu ma uit la tine dau semne ca inteleg ce vorbesti cu mine dar de fapt eu sunt pe alta planeta cu gandul in alta parte. Uneori ma enervez si pe mine fiindca sunt nerabdatoare, egoista si uneori vorbesc mult.
Bye!

| Genevaaa a răspuns:

Sunt mai buna cu cei din jur