| UnBaiat439 a întrebat:

Asta e cam o intrebare pentru fete. Cum va comportati voi cu un baiat pe care il placeti?

6 răspunsuri:
| mimiwewem a răspuns:

Elegant. Nu ca o disperată.

| RAY a răspuns:

Ca pisica cand vede pestele

| Seepty a răspuns:

Salutare! Sunt baiat.
Eu din cate stiu o fata cand place un baiat ii place sa-l necajeasca (muste, piste) si sa stea mereu de vorba cu el in orice moment.

| stark47 a răspuns:

Nu te da peste cap in a arata cuiva ca il placi, instincutal te vei purta cu el diferit daca simti ceva pentru el, iar el observa aceasta chestie.de ce crezi ca intr-o curte intreaga de elevi ochi voi se intalnesc cel mai des?!(daca ma intelegi)

| nathalie20 a răspuns:

Bunaaa! happy sunt fata!
incearca sa intre in conversatie cu el, se baga in seama cu el, ii face glume
isi aranjeaza parul cand il vede in caz ca merge la ea sau o vede sa arate bine, e cochete in fata lui
chestii de genu big grin o zi frumoasa sa ai!

| Alison33 a răspuns:

Pai imi place sa il enervez sa il innebunesc baietilor le place sa fi mai "zurlie".l iau in brate fac glume cu el,il alint,ma comport copilaros,il mangai,il pupacesc, il ciupesc de fund, il ciufulesc, multe gesturi din astea, baietilor le plac si te asigur ca niciodata nu va veti plictisi de relatie daca sie el e la fel va trebuie amandurora o doza de nebunie.Acum difera de la o persoana la alta.