| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare, am 11 ani (sunt baiat) si trebuie sa masturbez ca n-am facut asta niciodata?

Răspuns Câştigător
| Ady_6830 a răspuns:

Tu de ce ai crede ca trebuie? Sa-ti creasca mai mare penisul? Nu-i adevarat.Nu trebuie decat daca vrei asa doar ca sa zici ca faci ceva.

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu trebuie sa te masturbezi. In mod normal, baietii incep sa se masturbeze pe la 14 ani si jumatate-15. Mai ai timp, esti inca un copil.

| Marynna a răspuns:

Deci, in primul rand invata sa scrii, ca nu te intreaba la scoala de cate ori de masturbezi, se uita invatatoarea cum scrii. Bun, ca am lamurit cu scrisul, stai tu linistit si invata ca nu e necesar, la 11 ani alte ar trebui sa iti fie preocuparile, nu daca e bine sa te masturbezi

| darkelf45 a răspuns:

Nu.trb sa ti-o tai ca sa creasca iarlaughing faci ce vrei iti recomand pornhub ca sa inveti cate ceva

| Kaya_1133 a răspuns:

Trebuie? laughing)) da ai dreptate este absolut necesar sa faci asa ceva altfel devii fata laughing

| sherbanul a răspuns:

Musai