| Ronny22 a întrebat:

E o intrebare mai jenanta dar... Cum pot sa ma "masturbez"(sunt Baiat)?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| xXxMeLexyxXx a răspuns:

laughing o iei in mana strans si o freci de sus in jos si tot asa.

| Banyik_Ionutzz_1998 a răspuns:

Te masturbezi mai usor la filmele pentru adulti, cel mai bun site este : redtube.com (nu are virusi) si iti freci cu mana penisul.

| Ronny22 explică (pentru Banyik_Ionutzz_1998):

Am mai incercat si nu simt nimicstraight face are ceva daca e de 6 cm? si am 13 ani?

| Banyik_Ionutzz_1998 a răspuns (pentru Ronny22):

Alti fac de la 14 ani, ar trebui sa mai astepti si sa incerci din nou, parerea mea

| Ronny22 explică:

Am uitat sa mentionez

1. am 13 ani

2.Am mai incercat so frec nu simt nimic interesant...(are ceva daca e de 6 cm in eractie?)

| KazNNNeT a răspuns:

Placerea este data de 2 simturi : vaz si pipait.
Incearca sa te uiti la filme porno, daca se scoala poti sa o freci de sus in jos cat mai repede pana vei avea erectiewinking asta in timpul unui film porno.
Succes, si sa nu iti rupi manawinking

| Ronny22 explică (pentru KazNNNeT):

Incerc asta acum. trebuie sa imi vina "sperma" dupa un anumit timp? mentionez ca inca nu mi-a aparut niciodata pana acum

| KazNNNeT a răspuns (pentru Ronny22):

Dupa un anumit timp destul de scurt la tine ar trebuie sa ai o senzatie foarte placuta, in momentul acela " vine sperma " adica ejaculeziwinking
nu stiu cum sa iti explic laughing)... pe scurt te uiti la un film porno in timp ce freci jucaria foarte repede si cand o sa ai senzatia aia placuta, o sa ejaculezi si aia a fost totwinking

| danybha99 a răspuns:

Cu mana laughing