| LoveAngel223 a întrebat:

Am o intrebare cam stupida daca esti virgina si te duci la ginecolog trebuie neaparat sa te dezbraci sincer mie mi-ar fi rusine?

Răspuns Câştigător
| Zenithf a răspuns:

Nu trebuie sa te dezbraci decat in cazuri extreme. Adica, daca este vorba de o afectiune care nu o poate determina clar doar din ceea ce vorbiti si prin ecografie. Iar pentru ecografie trebuie sa ai doar burtica descoperita. happy

14 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Atunci te duci la un ginecolog femeie.Nu e stupid, un control inainte de ati incepe viata sexuala e chiar indicat

| Ana_6509 a răspuns:

Amica mea a fost la ginecolog şi, virgină fiind, nu a tebuit să se dezbrace, i-a facut doar o simplă ecografie.

| LoveAngel223 explică:

Bine acum ori mergi la medic ori la stretes...

| perro12 a răspuns:

Desigur ca trebuie sa te dezbraci, doar trebuie sa te examineze(daca trebuie) si cui nu iar fi rusine thinking poate la nesimtite laughing.

HF

| ☣ JoHNnY ☣ a răspuns:

Nu nu trebuie sa te dezbraci te cauta in gura daca mai esti virgina sau nu...laughing)

| Cumătru de la Galați a răspuns:

Te dezbraci sau te speli pe dinți înainte. Una din două.

| 009 a răspuns:

Nu trebuie sa te dezbraci, te da cu un fel de gel pe burta si iti plimba o chestie(cum face la gravide cred ca ai vazut la tv)nu-i mare branza

| Bab a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaa

| denisa_2911 a răspuns:

Nu neaparat, acum depinde de ce proleme ai, dar eu stiu ca nu are ce sa-ti faca in interior daca esti virgina, iti pune ceva crema, cum le pun la alea gravide si se uita cu un aparathappyoricum nu are de ce sa iti fie rusine happy baftatonguesper ca te-am ajutat

| kaTTsu a răspuns:

NUUUU
Doar iti face poze!
Ce intrebari...
Cum vrei sa te controleze? Cu puterea minti?
wtf?!?!?!?!?!?

| juliajulia a răspuns:

Da trebuie sa te dezbraci dar chiar nu te inteleg, daca tu esti virgina asa cum spui ce ai cauta tu la ginecolog?

| mindblower a răspuns:

Pai cam aia este slujba lui, sa inspecteze organele genitale feminine, deci da trebuie sa te dezbraci big grin

| elypisssy a răspuns:

Ce prostuta esti da trebuie sa te dezbraci e normal ca trebiue

| zimbet a răspuns:

E si normal ca trebuie