| deea8924873544 a întrebat:

am si eu o intrebare daca nu mai esti virgina si te duci la ginecolog sa te coasa iti curge sange cand te dezvirginezi iar?
te doare cand te cosi?
dau funda

Răspuns Câştigător
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Cica nu doare cand te coase, doare cand o faci urmatoarea data dar nu crezi ca iti poti permite sa iti fac o astfel de operatie la anii tai! e prea scumpa.

3 răspunsuri:
| Crazyfish a răspuns:

Girl,dai tu 1000 de euroi sa-ti coasa chestia la loc?
Esti araboaica si-or sa te omoare cu pietre in piata publica daca descopera ca nu esti virgina?
Ai capiat, girl.

| DanutzZz1996 a răspuns:

Vai vat sange curge ma ca din furtunul de pompieri pfaa, sti tsunamiul ala din japonia na ala o fost din cauza ca ginecologul a aranjato pe una

| Zeran a răspuns:

Nu te doar... decat portofelul