| Rsk2003 a întrebat:

Cand ti se rupe ata penisului trebuie sa te duci neaparat la doctor.
Multumesc pentru timpul acordat.

Răspuns Câştigător
| BryBard a răspuns:

Nu ma ce-ai te ustura cateva zile si iti trece, e normal, daca te masturbezi o s-a se rupa treptat cate-un pic deci o sa mai treci prin asta.Nu poti sa o rupi definitiv, decat daca intreti relatii sexuale cu o persoana de sex opus sau esti Barbar si ti-o tai cu lama (nu incerca asta acasa).

| Rsk2003 explică (pentru BryBard):

Daca te masturbezi o sa iti curga sange, de acolo?

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

NU neaparat si nici in toate cazurile. Gravitatea afectiunii in sine, depinde de intensitatea sangerarii. Doar daca sangerarea este hemoragica, devine necesara interventia medicala in vederea cauterizarii ranii. Sanatate!

| anonim_4396 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

I-a dat funda lui BryBard, doamnee...:/

| PolitiaGramaticii a răspuns:

Is labar de la 6 ani si nu s-a rupt chill