| brokxy a întrebat:

Am o intrebare care as prefera mai mult sa raspunda baietii sad M-am certat cu iubitul meu pentru ca el are doua conturi de facebook (Acolo avem relatia momentan) Pe un cont m-a blocat pentru ca ne-am certat inainte, iar..Si pe unul am vorbit...pana azi sad Azi l-am intrebat ca de ce posteaza pe contul ala si e activ iar pe asta pe care vorbim noi nu intra asa des. L-am rugat sa ma deblocheze si a zis ca nu vrea.Voi v-ati supara daca iubita voastra v-ar intreba asta? Eu doar l-am intrebat si a zis ca totul s-a terminat crying(( sad L-am intrebat daca ma iubeste si a zis doar,, Bine Pa,,

16 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ce nu-ti este clar?
Daca ti-a spus baiatul ca s-a terminat, trebuie sa intelegi ca: gata, s-a terminat cu relatia voastra!
Move on! Altul!

| corbulalbrosu a răspuns:

Curiozitatea de obicei este nociva iar uneori poate deveni mortala. Aceasta intamplare probabil iti va fi de folos in viata. Sanatate!

| Drimmero a răspuns:

Relatie virtuala? E cam grava...

| Oana92 a răspuns:

E o relatie virtuala! De fapt, nici macar nu e o relatie, ce aveti voi nu se poate numi relatie...

Cauta pe cineva din viata reala si lasa internetul pentru cei care inteleg ca relatiile virtuale nu duc nicaieri...

| WaterDrop a răspuns:

Esti imatura, disperata, superficiala, posesiva, curioasa, nu gandesti prea mult, el poate doar te folosea pentru ca pari foarte naiva (asta ca si o posibila cauza separata de restul).Ca sa ma intrebe iubita asta, ar insemna sa merg in patru labe si sa accept astfel de persoane, sau, sauuu, doar daca aveam un interes doar sa fac sex cu ea si sa ma vad cu altele in acelasi timp.

Aaa, daca relatia ta se rezuma strict la internet, atunci iti trebuiesc neaparat prieteni noi si sa mai cresti.Tristut, dar heh, este nevoie si de persoane ca voi.

| Lawliet14 a răspuns:

Pacat ca tu esti atat de buna iar el este rau. Treci mai departe, nu te iubeste!

| brokxy explică (pentru Lawliet14):

Incerc...dar inca nu cred ca ar fi chiar asa de rau...sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce sa se termine? Voi nu ati avut niciodata o relatie...

| TheNigga a răspuns:

Probabil vroia de mai mult timp sa va despartiti. Oricum, daca tot era iubitul tau ar fi trebuit sa ai incredere in el. Lucrurile astea ne enerveaza destul de mult pe unii dintre noi. Gelozia si neincrederea pot fi motive bune de despartire, insa, parerea mea ca el cauta pur si simplu un motiv de despartire.
Chestiile pe care le-am scris mai sus (despre gelozie si neincredere) sper sa le tii minte. Totusi ala nu a fost motiv de despartire, el vroia sa o "taie" cu tine de mai mult timp si a asteptat motiv.

| Axde a răspuns:

Nu te mai lasa umilita. Scuipa-l si trimie-l in p***a ma-si.
Astia marita sa stea singuri toata viata!

| mvcxzghjjhgfdsjhgf a răspuns:

El daca te iubea nu renunta asa de repede la tine. Dupa cum zici tu el cauta momentul potrivit ca sa va despartiti si tu sa fii de vina

| WereWolf683 a răspuns:

Eu cred că el vrea să te izoloze de unele lucruri legate de personalitatea lui, este un pic incorect ceea ce face el dar ce să-i faci mergi înainte băieți mai sunt o groază))))

| Icyber a răspuns:

Eu îți recomand sa re duci pe canalul zappy tv de pe youtube sa vezi ce rapid Îți trece

| CristianaLee a răspuns:

Clar te înșeală!