| BornFree a întrebat:

Am o intrebare:care este cea mai buna inghetata primul fundita

Răspuns Câştigător
| mirabella_1176 a răspuns:

Daca e vorba de persoana uibita poti pregatii un moment romantic cu lumanarele petale de trandafir, dar daca e vorba de un baiat pe care vrei sa-l cuceresti incearca sa fii cat mai simpla,
modesta prietenoasa! iar cu ajutorul unei tinute decente si simple impreuna cu un machiaj usor il vei impresiona, sau poti sa faci o schimbare a looku-lui te poti tunde mai diferit decat te tunzi de obicei su sa-ti schimbi culoarea parului big grin

sunt fff multe metode! bft multa
merit fundita?

8 răspunsuri:
| Damian a răspuns:

Arata-i ca ai ceva in cap, ca nu esti o pitzi, ca esti diferita, ca vrei ceva serios, si imbracate frumos, dar sa nu iti pui tona de machiaj pe fata, daca trebuie, doar putin discret, ca sincer o femeie cu prea mult machiaj arata ca o curva, deci o pitzi...

| andrei a răspuns:

Cu bomboane si flori:d

| AmyLee_6712 a răspuns:

Buna. pai nu e chiar asa greu sa impresionezi un baiat, ei apreciaza simplitatea, sinceritatea si originalitatea. nu trebuie decat sa fii tu si te baga in seama.nu trebuie sa iesi in evidenta cu nimic.
Poti incerca sa vorbesti cu el, sa aflii ce ii place sa faca, asa poti afla multe lucruri si multe subiecte pe care sa discutati. nu uita ca daca te prefaci nu se va indragostii de tine, ci de cine a crezut ca estihappy
sper ca ai inteles ceva. pup si sa imi sp daca merge.

| mirabella_1176 a răspuns:

Iubita ma scuzati

| Abcfunny a răspuns:

thinking nu mai inteleg nimic[sincer am citit de 2x intrebarea sa fiu sigura ca nu scriu aiurea]
cred ca Top Gun

| Axel_9404 a răspuns:

Prin comportamenttongue dar ai grije sa nu creada ca esti moarta dupa eltongue ca atucnias e plictisestehappy ii dau o pupatongue il pistitongue elea elea tongue intelegi uhappy fundita?

| caramelitamia a răspuns:

Eu nu inetleg... voi al ce intrebare raspundeti? mie imi apare intrabearea aceasta :
black intreaba:
Am o intrebare:care este cea mai buna inghetata primul fundita

| BornFree explică:

Mirabella merci