| DeadManSoryn a întrebat:

Salutare, in primul rand ofer funda pentru aceasta intrebare:care caracter este cel mai bun la 4Story? Ma refer si la pvm si la pvp ma gandeam ca arcasul dar vreau sa vad ce spuneti si voi.

4 răspunsuri:
| DeadManSoryn explică:

Mersi pentru raspuns pe ce regat esti si cum te cheama? Eu sunt pe Valorian si ma cheama ArcasulfaraMila2012

| AndreyStan a răspuns:

Pls mai explicati-mi si mie odata mai bn.pls bagati id: stan_andrey11@yahoo.com

| DjCage a răspuns:

Pai depinde war /somnabul au sanse foarte mari de castig la pvp daca ajung langa dusman. Arcasul si magicianul sunt de asemenea foarte buni deorece au bufe puternice si scot foarte repede viata. Iar la pvm toti sunt buni pentru ca jocul a incercat sa-i faca aproape egali si toti au atacuri multiple dar e mai bun preotu, warul si evocatorulFUNDITA TE ROG

| DjCage a răspuns:

Iti mai dau 1 pont : Zanele sunt bune :evocator si magicin deoarece au intelepciune, uman care e egal in toate privintele e bun preot si acas iar felinele(Neveds) sunt bune war si somnabul deoarece au multa viata si daca te uiti la feline sunt bune la lupta corp la corp.