| Tpufan123 a întrebat:

Am o intrebare! Cat de rezistente credeti ca sunt prezervativele durex? Ma refer daca a testat cineva "adevarata capacitate" a produsului durex?
P. S. De obicei actul sexual il practic destul de lent pentru maxima placere laughing tongue

Răspuns Câştigător
| alina2k18 a răspuns:

Mmmmm, viitorul suna binewinking

13 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Am bagat vreo 3l de apa in el, tinea ok happy

| Tpufan123 explică (pentru suntserios):

Cum strica el prezervativele. de aia e Romania asta unde e. laughing)

| suntserios a răspuns (pentru Tpufan123):

Mda, de aia e economia de cacao

| corbulalbrosu a răspuns:

In mod absolut SIGUR, in toate cazurile in care este folosit un prezervativ care are exact largimea care o face sa se potriveasca perfect pe grosimea penisului si este montat corect, in acel caz indiferent de marca sau de firma producatoare in 99% din cazuri practic este IMPOSIBIL sa poata sa fie rupta indiferent de modul in care se desfasoara actul sexual : romantic si lent, sau violent, brutal. Multa sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Da, sunt foarte rezistente.

| alina2k18 a răspuns:

Depinde in ce scop le folosestiwinking
PS: actul sexual avec ta main?winking

| Tpufan123 explică (pentru alina2k18):

? vai dar nu am observat ca stim franceza, avec la vagin! Daca vrei putem sa ne vedem?

| alina2k18 a răspuns (pentru Tpufan123):

Mmmmm, viitorul suna binewinking

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Si cum anume te astepti sa ii testeze rezistenta? Sa traga cu dintii de el?

| Tpufan123 explică (pentru PrintesaGumitaa):

Posibil, fiecare cu fanteziile lui/ei
Dar nu, gen poti sa faci incet, sau poti da mai tare si eventual sa se rupa, cum spune "corbulalbrosu" daca nu ai marimea potrivita, ramai p'afara!

| mihaicelsfant a răspuns:

Daca nu e marimea buna mai puscalaughing mai ales la analwinking

| Tpufan123 explică (pentru mihaicelsfant):

La anal nu iti trebuie' in fata e panica laughing)

| Basilievski a răspuns:

Sunt cele mai bune de pe piata, altele mai bune nu gasesti, deci degeaba testezi.

| Tpufan123 explică (pentru Basilievski):

Stiu ca sunt cele mai bune, dar intrebam daca le-a testat cineva rezistenta, am auzit prieteni care au patit sa ii lase la nevoie laughing