| Crengs77 a întrebat:

Am o intrebare ciudata, cum scapi de iubire?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-o dai mie love struck love struck love struck

11 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Poti scapa de orice. de la bani la boli. de iubire nu scapi, cum nu scapi nici de soacra. nu mai insista, toti iti vor da acelasi raspuns

| Crengs77 explică (pentru DNSK):

Mersi de raspuns, ai dreptate. -_-

| Danysan a răspuns:

Iubirea e ceva Unic de ce vrei sa scapi de asa ceva cand se obtine asa de greu.

| Skins97 a răspuns (pentru Danysan):

Pentru ca doare sau nu este returnata?

| Danysan a răspuns (pentru Skins97):

Pai cine te Pune sa Iubesti pe cine nu Trebuie. Iubeste pe cine Merita.

| Crengs77 explică (pentru Danysan):

Pentru ca iubesc pe cine nu trebuie! sad

| Danysan a răspuns (pentru Crengs77):

Iubeste pe cine merita.Ca sa ajungi sa Iubesti o fata asigura-te ca si ea va face la fel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mercii penteu fundita! Si uite id-ul meu: steffanya_steffy :* :* :*

| vegeta a răspuns:

Si eu am avut aceeasi problema ca a ta am iubit foarte mult o fata si cand spun foarte mult asta inseamna ca daca nu ma insel ia a fost prima mea mare iubire cand m-am indragostit de ea asta se intmpla prin clasa a 7 a iar acum am 20 de ani. Si sa iti spun de la inceput cum a stat treaba totul a inceput dintr-o prostie ca sa spun asa can eu era in recreatie i-am aruncat un avion din acela din hartie in clasa ei si ia a luat acel avion si ia a iesit afara din sc dupa care am urmato si eu m-am dus la ea am stat cu ia de vb nu mai stiu ce am discutat ca totusi sunt ceva ani de atunci apoi mi-a dat nr ei de tel tot asa am facut si eu i-am dat nr meu ei si intr-o zi de vineri ma trezesc cu un msj eu nu stiam cine este si i-am dat inapoi msj ei si am intrebare cine este dp care ia mi-a spus ca este ea asa si apoi nu mai stiu ce am vb da de atuncii incepusem sa ma indragostesc foarte tare de cand primisem acel msj de acolo a plecat totul apoi i-am spus daca vrea sa fie cu mine in acel wuichend si ia a spus ca da asa si in fine ne-am intalnit luni la scoala eu am stat pe hol dimineata iar ia cand a venit m-a intrebat ce fac si m-a sarutat pe obraz. Apoi eu am fost cel care am gresit foarte mult pentru ca daca stiam sa gesticulez atunci situatia poate ca si acum eram cu ia dar nu a fost sa fie din cauza mea pentru ca am fost foarte prost la mine de atata indragosteaka aparuse timiditatea cand o vedeam ma inrusinam asa si nemaicomunicand cu ia s-a pierdut tot apoi eu am incercat sa o recuceresc foarte mult timp dar primeam lovitura dupa lovitura pentru ca ia isi facea alti prieteni adica (iubiti) si va dati seama cum ma simteam chiar si plangeam cand ascultam unele melodii si lovitura cea mai mare ca sa zic asa am primit-o in clasa a 8a cand ia statea cu un coleg de-al meu de clasa cand am vazut-o ca sa sarutat cu el si din nou iar alta lovitura cand am fost intro excursie clasa noastra cu a lor ea era in acel timp cu acel baiat coleg de cls cu mine stateau amandoi in autocar pe scaunde ce pot sa spun mia foast foarte greu pana s-a terminat si cls 8 a cand ii vedeam pe amandoi impreuna si ei bine a inceput cls a 9 a la liceu la oras asta a fost de bun augur ca te atunci am inceput usor, usor sa o uit asta pentru ca asa am si vrut eu sa o uit iar dupa ce am terminat eu clasa a 9 a daca nu ma insel ia sa incardasit din nou cu alt baiat care era cu multi ani mai mare ca ea cred ca cu vreo 7, 8 ani asta era prieten bun cu unchiul ei care ia statea cu unchiul ei in aceeasi casa asa si am inteles ca il iubea foarte mult pe acel baiat ca iar fi spus lu masa ca daca nu o lasa sa stea cu el sa omoara sau ceva de genu si apoi dupa 6 luni cred eu ca ia aramas insarcinata iar acum are si copil ei bine cand am aflat ca e insarcinata eu mi-am dat seama ca acolo s-a terminat tot si de atunci nu mai simt nici 10% din ce simteam cand eram cls a 7 a pentru ea am uitat-o de tot ba chiar eu nici nu mai stiu cum arata ia in momentu de fata pentru ca facebook nu are si s-a mutat la oras stiu ca e in continuare cu acel baiat ca are copil cu el si eu nu am mai vazut-o de vreo 3 ani poate chiar si mai mult si de aia zic ca totu e sa vrei ca sa uiti pe cineva ca nimic nu este imposibil stiu ca este nu greu este foarte greu sa uiti pe cineva da se poate e ca si cum iti moare cineva drag dar usor usor reusesti sa treci peste acel moment...

| Conficker a răspuns:

Toti am vrea sa scapam usor si sa nu ne mai gandim, ce bine-ar fi, dar nu prea merge.

| Grasuy a răspuns:

Te speli