| ριѕуuuX a întrebat:

Cum pot citi arhivele de la un id care nu este al meu? Adica ii stiu parola dar nu pot vedea arhivele.Convorbirile nu s-au petrecut pe calculatorul meu. Deci exista vreun program? FUNDA si VOT`! Scuzati categoria`!

5 răspunsuri:
| Adorable a răspuns:

Nu exista program decat de vizualizat arhiva din calculatorul tau dintr-un alt ID care s-a logat pe calculatorul tau.
Arhivele raman in calculator, atat!

| glamour a răspuns:

Prietenul meu a intrat de pe calculatorul lui pe id'ul meu(are mess 11) si mi-a putut citi arhiva chiar daca nu am vorbit niciodata cu cineva de pe calculatorul lui. Din cate mi-a spus el cand a instalat messul a aparut o optiune pentru a putea citi arhivele tuturor id'urilor pe care intra. Eu nu am incercat dar tind sa-l cred avand in vedere ca mi-a spus despre niste discutii cu o anumita persoana, discutii despre care eu nu i-am spus niciodata.

| glamour a răspuns:

Cred ca daca tu nu ai optiunea aia de a-ti pastra toata convorbirile, activa, la mess va fi imposibil sa-ti citeasca cineva arhiva.

| tkdmadalin a răspuns:

Nu poti citi arhivele decat daca le ai tu in pc si sa le deschizi cu un program numit arhive decoder. Altfel e imposibil de citit decat din calculatorul unde au fost scrise mesajele.P.S chiar daca faci rost de fisierele arhivei in pc tau nu merge sa te uiti din messenger trebuie programul ala de care am mentionat mai sus si o sa mearga. Alta solutie nu ai. Iar ca sa ii furi arhivele fara sa stie incearca cu un stealer... daca nu stii ce e si cum functioneaza te pot ajuta

| ριѕуuuX explică:

@gloamour din cauza asta vreau si eu sa aflu.hee hee Aceiasi problema cu prietenul suspicioshee hee.