| fetitzadulke26 a întrebat:

Am auzit ca exista un program prin care pot vedea arhivele altcuiva.normal fara sa ii stiu parola, daca il stiti dati-mi si mie detalii si numele, mersi.

2 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Da,de auzit, nu ai auzit ca ceea ce vrei tu sa faci se cheama violare a datelor private si tine de codul penal si se pedepseste cu ani de puscarie? rolling on the floor

| fetitzadulke26 explică:

Ma lasii,cu puskariarolling on the floorlaughing, deocamdata eu sunt minora, si ce frateele meu faci puscarie ca in adolsecenta esti curios sa vezi ce a vb gagikuto pe mess cu alte tufe?laughing