| Gabytsa96Girl a întrebat:

.. Cum sa aflu daca iubitul meu ma inseala sau nu ma iubeste?

Răspuns Câştigător
| Bogdan01234 a răspuns:

Pai depinde de cand sunteti impreuna. am mai raspuns la o intrebare de genu acum de curand. daca il cunosti iti poti da seama foarte repede. pentru ca atunci cand nu te iubeste se comporta ciudat cu tine. ca si cu celelalte fete. vorbele lui nu mai sunt atat de dulci, felul in care se comporta cu tine este mai distant. sunt mai multe indicii care te pot ajuta sa iti dai seama. trebuie sa fi atent la el. gesturi, mimica, daca te evita si asa mai departe. incearca sa observi daca este ceva schimbat la el, insa inainte sa tragi concluzii incearca sa vezi daca nu cumva are alte motive sa fie asa care nu au legatura cu tine. si pana sa iei ultima decizie, vorbeste cu el. ca nu cumva mai tarziu sa ajungi sa regreti din cauza unei greseli. happy

4 răspunsuri:
| ViVi99 a răspuns:

Poti face in felul urmator: daca vrei sa aflii daca te inseala poti sa-l urmaresti pe la scoala (asta daca e in aceias clasa sau scoala cu tine) si sa-i obserbi comportamentu: daca se mai da la fete, daca se uita dupa cineva anume etc. Daca nu sunteti in aceias scoala poti sa-l inviti la tine acasa si sa prinzi un moment in care vrea sa se duca la baie sau vrea sa bea ceva si tu poti sa-i verifici un pic mesajele. Bineinteles poti face acest lucru si daca sunteti in aceias scoala sau clasa. Vezi daca isi aminteste de ziua indragostitilor si cam ce cadou iti face. De asemenea poti sa incepi sa-l ingnori putin sa vezi daca incepe sa se ingrijoreze, daca te intreaba daca ceva este in neregula, daca incepe si el sa te urmareasca. Nu inseamna ca poti flirta cu altii si altii pentru ca s-ar putea sa nu te insele si astfel sa stici o frumoasa legatura, atat amoroasa cat si amicala. Tine-l pentru un timp sub observatie sau poti sa pui o prietena care nu iti e foarte foarte apropiata ( sa fie si draguta) daca vrea sa fie cu ea, in timp ce o prietena de-a ta mai apropiata sa stea in spatele lui ( fara ca el sa observe, evident) si sa vezi ce zice el. Punerea unei prietene mai apropiate in spatele tipului poate ajuta sa vezi ce zice acesta cu adevarat, cealalta fata, nefiindu-ti o prietena asa de apropiata, poate sa-ti spuna minciuni special ca sa va despartiti. Nu uita! Nu trebuie sa incepi sa-l controlezi in permanenta, pentru ca poate bate la ochi. Bafta!

| XxSh0xFirexX a răspuns:

De tudi la Tradati in dragostebig grinlaughingrolling on the floor

| XxSh0xFirexX a răspuns (pentru XxSh0xFirexX):

Pardon Te duci la Tradati in dragoste

| ghineanamaria a răspuns:

Sau ai putea sa iti faci un alt id si de pe acest id(fara ca el sa stie ca esti tu)te dai la elwinking si vezi ce zice.Te dai la el iar dupa il intrebi daca are iubita.Asa am facut si eu si a mershappy
Daca cedeaza inseamna ca poate are pe altcineva caci poate ceda oricui.