| anonim_4396 a întrebat:

De ce ma inseala iubitul meu, desi ma iubeste?
Nu ai lipseste nimic, dar imi spune ca nu se poate abtine!

5 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Fiindca nu rezista ispitei iar aceasta e pe toate drumurile.Asa cum nu rezist nici eu sa-ti spun cu toata prietenia ca la inceputul si la sfarsitul cuvintelor se foloseste acelasi sunet folosit de tine dar din i.Cu tot respectul.

lolita
| lolita a răspuns:

1. tu nu ar trebui sa accepti asa ceva, 2. inseamna ca el n ju te iubeste cu adevarat, 3. o face pentru ca tu ii permiti, daca il lasa-i cand ai aflat poate se schimba si trecea cheful de plimbari. 4. daca nu-i trecea te parasea si gata, problema rezolvata. 5. nu te insela singura tu nu meriti asta, si nu trebuie sa accepti nimic de genul asta, sunt o multime de baieti in lume, si unu sigur te va iubi si respacta cu adevarat. 6. daca totusi, vrei sal potolesti si sa incerci sa fii cu el, vorbiti si intreaba-l cum s-ar simti el daca tu ai iesi cu altii. stiu ca este greu sa te desparti de persoana iubita, dar timpul vindeca toate ranile, acum totul depinde numai de tine.

| Cryssy a răspuns:

Inseamna ca nu te iubeste cu adevarat. Daca te-ar iubi sigur nu ar avea nevoie sa te insele.

| Chocolate a răspuns:

Afemeiat.

| sandulache a răspuns:

Buna.
Pai stai sa vezi cum sta lucrurile, barbati sunt de 2 feluri, cei ce isi iubeste doar pe iubita lui si cei care iubeste si iubita si vrea sa mai iubeasca si pe al cineva dar asta totusi nu e bine de loc, tu de ce nu ii zici asa, iubita e iubita si curva e curva, de si suna in felul urmator, familia e familie si curva ramane curva, zi si vezi cum ractioneaza ca daca il lua de sot nu vad prea bine relati si nu as vrea sa divortezi dupa 2 ani si mai ales sa faci si un copil.bafat si succes