| Roxii_2523 a întrebat:

cunosc un baiat de 2 ani. dar nu este nimic intre noi decat prietenie. dar anul acesta m`am indragostit de el. dar nu prea cred ca ma place. anul trecut era mai atasat de mine broken heart., Ar fi bine sa il intreb. daca ma place sau nu?

Răspuns Câştigător
| Hannibal_8732 a răspuns:

Pai daca nu intrebi, nu vei sti niciodata.incearca sa-i arati ca ii placi si vezi cum reactioneaza. daca te place si iti arata mergi inainte, daca nu da nici un semn las-o balta

3 răspunsuri:
| LexUTz a răspuns:

Intreaba-l! Dar sa nu uiti ca poti sa pierzi un prieten.

| Hannibal_8732 a răspuns:

Nu il intreba direct, ca e posibil sa strici prietenia vb lui lexutz.de aia am zis sa incerci sa-i arati dar sa ii spui concret ca il placi.lasa-l pe el sa iti arate daca are ceva pentru tine dar da-i un impuls

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, daca il intrebi, nu vei avea nimic de pierdut.
Cine stie, poate e reciprocbatting eyelashes!