| BlaBlaBla07 a întrebat:

Am o intrebare, de ce toti baietii sunt "obsedati" de fundul si sanii unei fete? Astept raspunsuri de la baieti. Pura curiozitate, dau Funda!

Răspuns Câştigător
| NoSmile a răspuns:

Buna!
De fapt cei care sunt obsedati doar de formele unei fete,vor doar aventuri.
Cum tu ai o parte a corpului care iti place la un baiat,asa si ei!
Plus ca sunt unele fete care isi scot formele in evidenta foarte mult, si ce-ai vrea sa le admire atunci? Sufletul?
Si pana la urma, oricui i-ar place sa ''aiba pe ce pune mana''.
Se spune ca ''femeia fara forme, e ca pantalonii fara buzunare, nu stii unde sa pui mana!''

7 răspunsuri:
| ComatoseWine a răspuns:

Dupa ce ca admiram ceva, mai faceti si figuri.Ce sa admiram? Cum tu ai spus ca toti baietii sunt obsedati de fund si sani, si eu pot sa spun ca toate fetele sunt obsedate de p***. Deci ce pot admira eu la majoritatea fetelor in afara de sani si cur? Te rog sa imi raspunzi, sincer acum, ce pot admira altceva?

| Wehrmacht a răspuns:

Unii*

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mie i mi plac picioarele unei femei dar doar pe tocuri de 12 cm.

| Azµre a răspuns:

De ce cataloghezi pe toată lumea? Unora le plac sânii, ochii, picioarele, altora poate le plac fundurile și așa mai departe.
Disperați sunt cei care ies în evidență cu astfel de comportamente. Nu judeca pe toată lumea, că nu toți suntem la fel.

| h3r a răspuns:

Ce-i frumos și lui Dumnezeu îi place.

| ViseleSmulgGratii a răspuns:

Scuza-mi remarca, dar numai fetele se pot excita din cauza inteligentei barbatului.

| FaNNee14 a răspuns:

Mai sunt fata cracii ca asteas singurele lucruri frum la voi :*