| alexmihai101831 a întrebat:

Baieti,ce alegeti dintre sanii sau fundul unei fete? Si de ce?

15 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ii dau sanii la o parte ca sa-i vad sufletul. Apoi il caut mai jos.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cracii

| corbulalbrosu a răspuns:

Ambele sunt la fel de importante sa fie cat mai perfecte pentru ca fata respectiva sa atraga toate privirile

| Drimmero a răspuns:

Sa aiba cate putin din fiecare, degeaba are sanii mari daca fundul e mic sau degeaba are fundul mare daca sanii sunt mici, sa fie proportionala ca sa se vada bine forma corpului.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Irelevant.

Dar daca ar fi sa aleg dintre cele doua, daca neaparat ar fi sa aleg, dar neaparat, presupun ca fundul.

Dar cum am zis, irelevant. Nu e ca si cand i-ar lipsi sanii sau ceva dupa aceasta intrebare.

| Emilian65 a răspuns:

Fata fetei.

| Catrice a răspuns:

Craciihee hee

| Sofer a răspuns:

Aleg fundul ca în el dau cel mai mult.

| Werrich a răspuns:

Sufletul, sânii se lasa în timp iar fundul face celulita.

| TFL a răspuns:

Un raspuns sincer - amândouă

| Musca88 a răspuns:

Prefer curul.

| tup3u a răspuns:

Sânii,dar dacă ar fi amândouă n-ar strica

| Denyx16 a răspuns:

Nimic dintre cele menționate de tine deoarece nu am șanse nici la sâni și nici la fund, deci aleg sănătatea

| Niceguy2019 a răspuns:

"Pasarica"!

| vali5 a răspuns:

Mentalitatea