| adynna_8265 a întrebat:

O intrebare pentru baieti... ce va place mai mult fundul mare sau sanii?

Răspuns Câştigător
| Dl.Inginer a răspuns:

"Ce e frumos si lui Dumnezeu ii place" ..In exces nu imi plac nici unele laughing

26 răspunsuri:
Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

@gabrielut Sa inteleg ca tate gasesti pe toate drumurile?

| Mya a răspuns:

App de "fund mare" laughing de curand mi-a spus cineva un banc, sa vi'l zic pe scurt: "unul ii zice sotiei ca a facut un fund, cat o masina de spalat! Seara, cand acesta se "dadea" pe langa ea, sotia ia-zis: nu bag masina de spalat pentru o rufa asa mica, spalati-o la mana!" rolling on the floor

ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Cred ca orice barbat isi doreste o pereche bine proportionata. Dar dincolo de aspectul fizic, este foarte important sufletul.

| gabrielutzu a răspuns:

Curul.

| gabrielutzu a răspuns:

Da, draga...

| gabrielutzu a răspuns:

Am vazut niste pipitze studente la medicina cara habar nu au cum se tine corect o seringa in mana, in schimb stiu sa tina p... l decanului corect in g. a ca sa ia medii mari si sa termine cu zece chiar daca nu prea au dat pe la ore.

| gabrielutzu a răspuns:

Shit, am incurcat intrebarile :laughing

| iiirrriiisss a răspuns:

Ma bag si eu in seama chiar daca sunt fata:
1 la mana, ce vrei sa spui prin fund mare? Nu cred ca e pe gustul nimanui un fund cat casa (scuzati de expresie).
2. O astfel de intrebare mai bine o puneai la conversatii - acolo ti-ar fi raspuns mai multe persoane.
3. Mi se pare logic ca baietii sa se uite si la fund si la sani si mi se pare la fel de logic sa nu generalizezi parerea fiecarui baiat, mai exact. sunt baieti carora le plac fetele cu fundul putin mai mare si baieti carora le plac fetele cu fundul mai mic, iar la sani se repeta povestea.
ps: Nu vreau sa fiu rea, dar mi se pare de-a dreptul aiurea intrebarea pusa de tine.

| okei a răspuns:

Eu in general ma uit la picioare deci fundul, nu vreau sa aiba sticksuri croco in loc de picioare si sanii cat borcanu de muraturi big grin

Picioarele frumoase pot atrage foarte multi baieti.

| Onutzu a răspuns:

Nasul mare rolling on the floor

| adynna_8265 explică:

Intrebam si eu... acum nu imi sariti in capsad...nimeni nu e perfect stiu asta... dar e o simpla intrebare nu am omorat pe nimeni...si "nebundupatine" nu am silicoane phbbbbt si nici nu imi trebuiewinking

| dudu_4306 a răspuns:

Personalitatea ei.
PS: In weekend mintlaughing

| yuly_6695 a răspuns:

Adynna trzestete!
Interiorul conteaza, nu aspectul exterior, acesta cu trecerea timpului dispare.

| yuly_6695 a răspuns:

Adynna trzestete!
Interiorul conteaza , nu aspectul exterior , acesta cu trecerea timpului dispare .

| yuly_6695 a răspuns:

Adynna trzestete!
Interiorul conteaza , nu aspectul exterior , acesta cu trecerea timpului dispare .

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amundoua logic dar imi place sa ma uit in general la picioare deci fundul big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adynna ce fel de sani? aha deci ai o pereche de silicoane si nu sti unde sa le pui? in buzewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce trebuie sa alegem? sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fundul..mare...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sanii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fundul mare, ma excita ingrozitor! nu prea ma intereseaza sanii atata timp cat nu sunt silicoane sau prea mici. Dar draga, dc intrebi? tu le ai pe amandoua? love struck big grin kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scz ca ma bag si eu(fata), dar parerea mea este ca baietilor le place ambele!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sanii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sanii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie chiar imi plc intrebarea ta ca la baieti le plac mai mult fundul decat sanii... unii nu toti asa cred eu

| gelu89cta a răspuns:

Fundul pe primul loc si dupa sani :X