| anonym_5376 a întrebat:

Deci imi place de un baiat mai mare e clasa a 8-a iar eu sunt a-6-a.Imi place foarte mult de el dar nu stiiu cum sa-i spun asta.Ne cunoastem de mult timp. Cateodata cand ne mai intalnim pe hol imi mai arunca cate o privire.Cum sa ii spuun ca il plac. ajutati-ma plz mult

Răspuns Câştigător
| FreeHugsXD a răspuns:

Salut!happy
Spune-i mai fara nici o jena si fara nici o retinere, ce mama naibii. Haide ca nu e greu! Si iti spun eu sigur ca tipului ii place de tine si simte o tensiune din parte ta, numai ca vezi tu, nici el nu e sigur daca-l placi sau nu.
Cat despre cum sa-i spui, eu zic ca vei gasi tu o modalitate. Daca nu esti indeajuns de curajoasa sa i-o zici direct sau sa treci direct la fapte, joaca-te putin cu el si spune-i sa vezi ce se prinde. Oricum depinde si de imprejurari. Nu mai planifica - totul vine de la sine happy.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Zi in fata acolo cu tot curajul

| DEBrown a răspuns:

Pune mana si invata! Mai importanta e scoala acum! O sa ai timp si de iubiti mai tarziu! Esti cam mica pentru asa ceva!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

da-te lovita ca nu prea stii matematica sau alta materie si roga-l sa te mediteze, dar ai grija cu placutul asta ca e cam naspa de la 13 ani sau cit ai tu

| Hash001 a răspuns:

Pana mea, vezi-ti de scoala ta ca eu sunt mult mai mare cu tine si n-am chef de nicio gagica cu toate ca ma plac eu nu prea am chefi de linguseli si chestii din alea. Mai ai rabdare pana pe la 16-17 ani atunci este adevaratul sentiment. Dragostea din clasa a 5-a este doar dragostea aia cand iti pui mainile in falci pe o masa si te uiti la un baiat. Oare ce poate sa aiba o copila de 11-12 ani in cap? Ca baietii umbla cu perversitati, nu-i asa camarazi? tongue

| BlackWolf45 a răspuns:

Eal de o parte si zi ce simnti uh pentru el si poate o sa aiba acelasi sentiment
sau mai bine zis nu stiu nu stiu