| filipromina a întrebat:

Buna ma numesc romina! si am si eu o mica nelamurire ca spuun asa imi blace de mai multi baieti dar am reusit vad ca cu greu sa uit de 2 dar mai sunt inca 2 si ai foarte complicat unul il cunosc de demult dar pe celalalt nu de mult si vad ca ar cam trebui sa aleg pe cineva dar nu stiu pe cine primul se numescte ionut iar al 2lea se numeste denis iar ionut chiar nu stiu ce sa mai cred adica odata sunt sigura ca ma iubeste dar cateodata nu sti iar denis ai clar ma place se uita la mine imi zambeste de fiecare data cand ma intalnesc cu el ma intreaba la cate ies de la scoala si de ex daca ies la 13:00 zie ca ne intalnim nu stiu unde ( unde vrea el ) si ai dragut dar faza nasoala ai ca pe ionut al cunos de mai mult timp si daca al aleg pe denis totul apsolut totul dispare adica totata distractia tot cat am suferit din cauza lui si chiar mai ales momentele frumoase si romantice cu el daca voi fi cu denis toate astea vor disparea amitirile frumoase for fii sterse si nu vreau asta iar daca il aleg pe ionut denis fuiii ce sa zic denis ai un baiat care sufera pentru mine se vede pe el si in totdeauna cand ma vede cu ionut ai gelos si sufra si ioi ajutati-maa cat mai repede daca se poate va rog trebuie sa iau o decizie si buna si repede

Răspuns Câştigător
| John90 a răspuns:

Sfatu meu e ramai cu cine e langa tine si pe cine cunosti nu conteaza ca denis iti tot zambeste si va vedeti u il sti doar ca prieten dar intr-o relatie nu ai de unde sa stii cum e cu denis in schimb cu ionut il cunosti sti cum stau treburile...nah esti si la o varsta in care nu poti avea relatii de durata dar parerea mea e sa ramai cu ionut nu are rost sa te desparti de el pentru denis care tot iti zambeste si se poarta frumos poti sa ii dai o sansa la denis dupa ce nu o sa mai fi impreuna cu ionut si o sa treaca o perioada de timp. Bft

| filipromina explică (pentru John90):

Mss asa o sa fac

4 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Stai linistita, in zilele noastre e cool sa fii curva

Răspuns utilizator avertizat
| termanEmil a răspuns:

Ramii cu ambii, esti adolescenta, asca bucurate de viatawinking