| sellieania a întrebat:

Hi imi place de un baiat cae ne cunoastem din coilarie doar ca el are 21 ani, cum sa-i spuun ca imi place de el?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fii sincera cu el.Din moment ce va cunoasteti nu are de ce sa fii timida.

| jhonsmyth a răspuns:

Eu am 22 si fosta gajik a mea avea16 deci care or fi problema aici?
Crezi ca varsta e asa importanta?
Important e sa te intelegi cat mai bine si sa iti fie pe placul tau, doar al tau nu si al lumiihappyhappy

| sellieania explică:

Da eu inteleg dar inca mi-a propus sa fac sex cu el dedci cum credeti ar trebui sa-i spun despre sentimentele mele?sad