| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare dupa ce te dezvirginezi la baiat iti mai creste penisul in lungime? cam cu cat multumesc

Răspuns Câştigător
| 4l3x4nd3r a răspuns:

Da iti creste dupa desvirginare dar nu prea mult max 5 cm... nu cred ca mai poate creste mai mult si o sa creasca in mai mult timp nu intr-o saptamana gata penis cu X cm mai mare poate intr-o luna sau 2 o sa tremine de crescut sau poate mai mult. CU placere sa cresti mare si pesul la felbig grin

2 răspunsuri:
| Roo a răspuns:

Creste cam juma' de metru, asa! laughing

| cristian0000 a răspuns:

Are legatura cu varsta si cu nivelul de testosteron din organism nu direct cu dezvirginarea