| Ionutul501245 a întrebat:

Am o întrebare la care vreau un raspuns, acum 5 zile eu împreună cu iubita mea am facut niște chestii, mi-a frecat penisul și eu m-am terminat, i-a rămas pe 2 degete spermă, mentionez ca e virgină, înainte de astea i-am băgat degetul, nu îmi atinsesem penisul înainte și vreau un răspuns sigur daca trebuie să ma tem pentru asta, poate rămâne însărcinată? S-a spălat pe mână după ce avea spermă pe degete, nu a atins zona respectivă! Rog seriozitate!

2 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Pai i-a intrat sperma in pasarica sau nu? Daca nu i-a intrat, cum sa ramana gravida?

| orailibrail a răspuns:

Cum sa ramana gravida de la degete?

Stai, linistit sanse ZERO.
Te.vor speria unii nestiutori pe aici.