| blondi1 a întrebat:

Am o intrebare la fete nu pot sa inteleg ce se intimpla cu prietenul meu cind il rog sa esim la o intilnire nu doreste sa ma sune tot nu prea vrea dar oricum cu mare greu spune ca ma iubeste cum sa inteleg ma iubeste ori nu, sau ce sa fac ca sa ma pretuiasca.

Răspuns Câştigător
| AlinaTha112 a răspuns:

Eu cred ca ar' trebui sa il lasi pe el sa se roage de tine, probabil se simte rugatwinking. Sper sa mearga happy (funda? smug)

1 răspuns:
| IzabellaVanessa a răspuns:

Aoleu papusa, daca vorbesti asa cum scrii il inteleg pe saracul baiat de ce nu vrea sa "easa" cu tine. Oricum ar trebui sa vorbesti cu el si sa il intrebi ce ganduri are.