| DJSpook1 a întrebat:

Am o intrebare numai pentru fete!
Fetelor conteaza daca baiatul este unpic mai uratel, sau conteaza daca are simtul umorului, ce are in sfulet, cum se compoarta cu voi? Cel mai bun raspuns primeste FUNDA!

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Cele mai multe dintre ele nici nu stiu ce vor... happy
Daca vrei sa fi apreciat de ele trebuie sa fi mereu sigur pe tine in orice situatie, asta e important la inceput, apoi daca ai ajuns sa te iubeasca ce se intampla cam rar in zilele noastre atunci nu conteaza atat de mult. Daca atunci cand vorbesti cu o fata esti confuz, ti-e frica ca te va respinge, nu ai incredere in tine, ea va vedea asta ca sunt foarte bune in observat happy iar sansa sa te accepte e 1 la 100 happy Deci chiar daca vor fi unele care nu te vor (e normal asa ceva) sansele sunt mai mari daca esti sigur 100% in ce faci! Cam asta e secretul, nu conteaza daca esti frumos sau urat, te va iubi daca stii ce vrei happy Bafta!

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cel mai important in viata este sa trezesti interesul unei persoane
daca esti frumos multe fete te vor place, vei fi popular, un tip frumos, e un tip cu inaltimea de macar 1, 80, un corp bine facut, sa stii ca orice femeie ar face sex cu asa tip o data in viata, din pacate tipul asta e si curvav de fel isi dau si ele seama ca cu de asta nu poti face familie asa ca cauta altceva asta pe la 25-30 de ani cauta un tip cu o situatie cat de cat fianciara buna acuma nu trebuie sa ai munti de banii si sa fi hotarat sa stii ce vrei si sa ai simtul umorului, seriozitati,sinceritati,sa nu fi disperat,plictisitor,enervant etc
daca esti mai uratel de fel nu o te bage in seama nici o fata hot daca nu-i trezesti interesul nici daca citesti o tona de cartii asa ca apucate de facut banii nu de stat aiurea pe net,banii fac parte din evolutia ta ca individ, cel mai mare interes al barbatului este sexul -placerea -orgasmul,al femeii siguranta de maine,iar cand vb de siguranta vb de banii, repet nu trebuie sa fi super bogat,dar de ce e rau sa fi?
fa sport,manca sanatos,du-te de doua ori pe luna la prostituate mereu protejat, si comunica mai mult cu fetele, fi indiferent mi egal ca n-am iubita si vor veni ele la tine asa disperat toate fugi de tine crede-ma, si da fete sunt peste tot nu fi cal priveste peste tot si nu doar la alea hot, alea urate ce au?

| Doub a răspuns:

Frumuseţea e ceva relativ, ce ţie îţi place, altcuiva nu îi place.
Eu nu aş putea să stau cu un băiat care să nu mă atragă şi fizic. Frumuseţea fizică şi frumuseţea sufletească se completează.

| peperonies a răspuns:

Fetele nu sunt atrase doar de fizic. e o combinatie intre fizic+personalitate. poate una sa compenseze pentru cealalta dar nu 100%.

| Suck a răspuns:

Conteaza absolut tot pentru fete.

| Leo1993 a răspuns:

Daca are bani atunci nu mai conteaza alte detalii.

| deea1155 a răspuns:

E greu de dat un raspuns concret. Din punctul meu de vedere cand te atrage o persoana te atrage pur si simplu, nu exista un standard de frumusete, simt al umorului sau mai stiu eu ce. Chestia asta tine de fiecare persoana in parte.