| Tzitzirelu a întrebat:

Fetelor care este baiatul perfect pentru >voi?: cel mai argumentat raspuns primeste fundita

Răspuns Câştigător
| վፀiፀፀ a răspuns:

Ei bine ca si eu ca @serendipity8300 am o pasiune pentru bad boys. Nu stiu de ce dar imi plac baietii de acest gen, si cei care atunci cand plac o fata nu se lasa pana n`o cuceresc. Probabil pentru ca eu ma las mai greu gand e vorba de un baiat pana acum totii baietii care imi plac mie au ''tras'' la mine. Dar nu cred ca exista baiatul perfect. Inca nu exista si nici nu va exista perfectiune. Baietii ca si fetele au pe cineva acolo care o sa-i placa exact asa cum sunt cu toate calitatile si defectele lor. Stii cum se spune gusturile diferite se atrag(Cel putin asa cred). happy

10 răspunsuri:
| Sperman a răspuns:

Nu exista, nu cauta baiatul perfect fiindca nu o sa-l gasesti.
Defectele lui o sa te faca sa-l placi, fiindca are acel ceva, ceva ce te atrage.
Nu mai cauta baiatul perfect fiindca nu o sa-l gasesti.

Valabil si pentru baietii care cauta fetele "perfecte"!

| serendipity8300 a răspuns:

Eu am o pasiune pentru baietii mai rai si ceva mai misteriosi. ador provocarile si suspansul. Asa sunt eu uneori mai sadica cu mine. Romantismul isi are si el locul lui uneori, adica e f enervant sa fii stresata din 10 in 10 min cu sms-uri si altele.

| inteligenta a răspuns:

Baiatul perfect pentru mine asa arata:are ochii ori albastri ori caprui,parul blond sau saten,inalt,sa vorbeasca frumos,sa nu fumeze, sa gateasca, sa fie romantic sa stie sa se pupe...dar cel mai mult sa nu ma insele si sa nu minta funda please?

| HolyPotato a răspuns:

Nu se defineste. Orice baiat cu care m-as potrivi si pentru care simt ceva realkiss ma indragostesc de caracterul lui care sincer il infrumuseteaza:-x

| catalina_2916 a răspuns:

Cel care ma respecta si e sincer.ca un aspect fizic placut poti sa gasesti la multe persoane, dar asta nu inseamna ca e persoana potrivita pentru tine.

| lovevampire18 a răspuns:

Sa fie romantic,tandru,glumet,sa ma inteleaga,sa nu fie gelos,nici mitocan,sa nu trebuie sa ii dau raportul,sa nu ma insele, sa aiba muschibig grin, sa tina la mine cu adevarat nu doar pentru o noapte de sex si sa ma inteleaga.
p.s. Mi-ar plc sa faca pentru mine lucruri extreme.

| BlueOctober a răspuns:

Cum sa nu existe? exista dar iti dai seama dupa ceva timp ca "el era' pentru mine baiatul perfect trebuie sa aiba 2 ochi 2 maini 2 picioare si sa se poata discuta normal cu el; sa ma inteleaga sa aiba rabdare sa imi dea sentimentul acela de siguranta sa am incredere in el si fie romantic cand trebuie sa tina minte ziua mea de nastere sa puna capacul la wc dupa ce iese sa nu isi lase bluza si pantalonii aruncati prin casa sa isi spele vasul in care a mancat sa nu fie intretinut de parinti sa stie cat de cat sa gateasca...e mult?big grin

| marysol10 a răspuns:

Pentru mine baiatul perfect este baiatul care ma respecta si apreciaza, care nu ma iubeste pentru ceea ce sunt ci ma iubeste pentru ceea ce este el atunci cand este cu mine, baiatul cu a carui defecte pot supravetui intr-o relatie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai as vrea sa fie putin saasiune pentru ei) sa nu fie mai inalt de 1.80 sa fie facut dar nu exagerat adica sa aiba asa cateva patratele nu conteaza ochii si astea comportamentul sa fie asa ceva mai rau mai smecheras dar nu afemeiatlaughing))

| Yuuuki a răspuns:

Nu exista baiatul perfect pentru toti dar exista baiatu/fata pefecta pentru tine.happy