| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare pentru fete,si as vrea sa raspunda sincer happy :

Daca ar fi sa alegeti un barbat, pe care l-ati alege? :
-cel cu 1.000.000$ in cont
-cel mai 'chipes'
-cel mai 'facut'
-cel mai 'dotat'
-cel mai inteligent

Sunt chiar curios sa vad ce face cel mai mult diferenta,si repet,va rog raspundeti sincer,ca oricum nu va cunoaste nimeni,iar decat sa mintiti, mai bine nu mai raspundeti happy

22 răspunsuri:
| Ixchel a răspuns:

Nu aleg după criteriile de mai sus, îl aleg pe cel care îmi demonstrează că mă iubește și care mă acceptă așa cum sunt. happy

| DeeaMarry a răspuns:

L-as alege pe cel cu sufletul mai mare, capabil sa ma iubeasca si sa ma faca fericita!

| Meryem027 a răspuns:

Ehee,greu de ales. Eu sunt de parere ca trebuie cate putin din fiecare, altfel se simte ca lipseste ceva. Ma rog, in primul rand inteligenta conteaza si sa aiba acel "vino-ncoa", adica sa-ti placa tie.

| Ana_4223 a răspuns:

Prima varianta din pacate.

| tedytza10 a răspuns:

Buna intrebarea ta... eu l-as alege pe cel mai 'chipes'... big grin
Cele care ati spus ca il alegeti pe cel inteligent... nu cred eu ca v-ati cupla cu tocilarul clasei daca e inteligent happy. Cu siguranta toata lumea se uita la aspectul fizic si apoi cunoaste personalitatea respectivului. De exemplu daca vedeti un baiat pe strada nu ziceti: 'vai ce inteligent e' ci 'vai ce dragut e'.
Asta e parerea mea big grin

| ღDiissyღ a răspuns:

Majoritatea o sa zica, ca pe cel mai inteligent... insa daca ar fi sa pui pe aceea fata (nu ma refer la cineva anume) fata in fata cu ''alegerile'' ei, nu cred ca l-ar alege pe cel inteligent... sa fim sinceri acum! big grin
Eu am sa aleg baiatul care ma face pe mine fericita... pentru ca degeaba ii un baiat super frumos si mai ii si inteligent daca eu sunt indragostita de altul tongue Deci alegerea mea va fi baiatul cu personalitate... dar cel mai important: baiatul ''meu'' :*

| Oana92 a răspuns:

Din ce ai expus aici- pe cel mai inteligent.

| raluk27 a răspuns:

Cel mai inteligent. Daca e inteligent, va avea si bani. La corp, se aranjeaza singur, cu dieta si sala, iar "dotarile" sunt un aspect care prea putin ma intereseaza

| Cristiann25 a răspuns:

Eu sunt baiat dar am sa-ti raspund si eu pentru ca am foarte multe prietene si stiu parerile lor.
Multe din ele (am numai prietene frumoase si inteligente zic eu) au avut si vor prieten care sa fie inteligent si sa fie dragut nu sa fie un barbat cu muschi etc pentru ca degeaba ii are daca nu are nimic in cap!

| Xenya a răspuns:

Il aleg pe cel inteligent deoarece nu as putea sa traiesc langa o persoana cu care sa nu am subiecte de discutat si combatut pe diverse subiecte.

| dydydeea a răspuns:

Majoritatea au ales ca ''pe cel inteligent'' dar eu aleg pe cel cu 1-000-000 in cont! ( de ce sa mint daca asta e adevarul, pentru ca sunt sigura ca multi dintre cei ce au raspuns ar fi vrut sa aleaga si acest raspuns dar nu au vrut sa nu cumva sa bata la ochi sau altceva )

| Incepator01 a răspuns:

L-ar alege pe cel cu cel cu 1.000.000$ in cont

| blondutza92 a răspuns:

Un barbat nu se alege. daca iti place iti place daca nu, nu ai ce face..Eu una nu as sta cu unul doar pentru ce are in cont daca nu ma si atrage sau daca se poarta cu mine nu stiu cum(ca in general asa sunt astia cu bani cred ca li se cuvine totul).cel mai bine ar fi daca ar avea cate putin din toate. Oricum... oricat am incerca noi nu vom gasi niciodata barbatul perfect.Fiecare persoana are defecte, dar... putem cauta pana gasim pe cineva cu mai putine.happy

| sharlyn a răspuns:

Cel mai chipes si inteligent si putin facut eh stiu prea multe pretentii laughing

| AbBsstrrAct a răspuns:

Sincer cel mai inteligent dar nici sa arate ca moarte`n vacanta happy :*

| FairyTailFan a răspuns:

Eu l-as alege pe cel inteligent dar sa nu arate chiar nasol.

| EliiAmphetamine a răspuns:

Păăăăi eu l-aș alege pe cel inteligent, pentru că dacă nu are inteligență, nu are nimic. Eu nu sunt genul care umblă cu one-night stands.

| Birdie a răspuns:

Sunt băieţi care au toate calităţile cu excepţia primeia. Din păcate degeaba are toate aceste calităţi dacă nu te iubeşte. Crede-mă, am crezut că am găsit băiatul perfect, frumos, inteligent, cu un corp superb, despre dotări nu discut dar să zicem că la capitolul ăsta stătea poate prea bine... S-a sfârşit urât, mai e nevoie să spun?
L-aş alege pe ăla cu 1.000.000 $ în cont, măcar să ştiu o treabă. big grin

| D33askumpik4u a răspuns:

Cel mai chipes si inteligent dar si cat de cat facut :*:*

| Ivannaa a răspuns:

Cel descurcaret.

| laurcriss a răspuns:

Sincer baiatu, da sincer, as alege pe mami tau.

| laurcriss a răspuns:

Sincer baiatu, adica sincer, as alege pe mami tau.