| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru fete : daca ar fi sa alegeti intre un baiat slab si unul gras, ce ati alege?

13 răspunsuri:
| ARF a răspuns:

Alege persoana pe care o iubesti.

| allex20n a răspuns (pentru ARF):

Nu am pus intrebarea pentru ca nu stiam ce sa aleg (LOL). voiam sa vad ce prefera, cum gandesc fetele tongue

| SDana a răspuns:

Depinde de ceea ce iti doresti tu, totusi tine minte: NU GRASIMEA ESTE IMPORTANTA!

| NoOneKnow a răspuns:

Un baiat potrivit. Nici sa il miste vantul, nici sa se cutremure pamantul cand calca el pe strada.

| allex20n a răspuns (pentru NoOneKnow):

Mda, ma asteptam si la raspunsul asta. eu intrebam gras sau slab, ''potrivit'' nu face parte din categoria asta.

| Zanisoara a răspuns:

Nu mi-ar pasa cum arata, deoarece nu aspectul conteaza, peste vreo 30 de ani va fi mos batran, sau peste o saptamana poate sa se ingrase 30 kg sau sa slabeaca foarte mult.Eu las alege dupa comportamentul sau, sa aiba inima pura si curata, sa fie sincer si sa ma iubeasca, indiferent de asptectul sau.De ce am nevoie de un baiat frumos, chipes cu patratele care sa fie lenes, mincinos, nesimtit si sa nu ma iubeasca...

| allex20n a răspuns (pentru Zanisoara):

Imi place cum gandesti ..frumusetea-i trecatoare... merci de raspuns.

| PunkyBrunette a răspuns:

Ce intrebare superficiala...

| allex20n a răspuns (pentru PunkyBrunette):

Stiu ca e superficiala, nici nu am vrut sa fie mai complexa... poate alta data.

Răspuns utilizator avertizat
| tani28 a răspuns:

Unul cu bani!

| allex20n a răspuns (pentru tani28):

Apreciez sinceritatea happy

| justme15e a răspuns:

Nu este cel mai important criteriu acesta eu l as alege pe cel care ma iubeste mai mult si imi demonstreaza asta
sper ca ti am fost de folos happy