| sanctuarySPA a întrebat:

Am o intrebare pentru fete si nu numai. Practicati sexul anal? Cat de des il faceti?

6 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Nu practic așa ceva.

| sofisis a răspuns:

Da. De cate ori am chef

| QElenaBoghiu a răspuns:

Nu, nu "Practic"...

Însă inainte sa faceți sex anal trebuie câțiva factori happy

1.lubrifierea
2. Spalarea
3. Excitarea
Dacă nu sunt aplicate poate duce la durere anala/tăieturi, miros, fecale etc.

| GirlOnline81 a răspuns:

"Practicati sexul anal?"

Eu da.

" Cat de des il faceti?"

Pai... avand in vedere ca cinci zile pe saptamana seful ma f.ute la cap si pe mine ma doare in c.ur, as spune ca destul de des.

| 2EXA a răspuns:

Anal?
Stai.ce? Nu Nu NU NU NU!

orice da nu asa ceva unei femei. E dureros, e groaznic; ba chiar am plans de durere si laa cat de rau se simtea.
Imagineaza-ti ca mergi la baie cu treaba si cineva/ceva ti l impinge pana in gat, apoi il scoate si tot asa.

| AceaFată245657 a răspuns:

Prefer in ****, anal sa faca mama ta laughing)