| anonim_4396 a întrebat:

Ce reprezinta sexul pentru voi? de la ce varsta il practicati? care este tipul pe care il practicati cel mai des(oral, anal, etc)

Răspuns Câştigător
| Virkno a răspuns:

Wow ce intrebarelaughing. Practic de la 16 ani e cel mai tare sentiment care exista, eu zic ca cel mai tare este oral.Dc? Pentru ca este rapid, este ideala pentru cineva care mere de dimineata la serviciu si ofera si placere in acelasi timp asta nu insemna ca celelate categorii nu sunt bunelaughing
Sexul=Dupa medici este o boala, pentru ca ajungi tot timpul la pat. Dupa avocati este o injustitie, pentru ca intotdeauna este unul deasupra, altul dedesubt. Dupa politicieni este democratie perfecta, pentru ca se bucura atat cel de deasupra, cat si cel de dedesubt. Dupa economisti este o investitie proasta, pentru ca e mai mult ceea ce intra, decat ceea ce iese. Dupa matematicieni, este ecuatia perfecta, pentru ca femeia ridica membrul la maxima putere, il inchide intre paranteze, ii extrage factorul comun si-l reduce apoi la expresia minima.

9 răspunsuri:
| unknow a răspuns:

Ma sokati din ce in ce mai tare:-|

| Allexis a răspuns:

Sexul? Ceva absolut normal, obligatoriu in orice relatie de medie sau lunga durata. Normal si oral.

| Princess_6312 a răspuns:

Placere, de la 18, in pasarica.

| SkaRrY4MyLoV3 a răspuns:

De la 12 ani. o placere pentru ambele persoane care participa la actul sexual... oral.

| SkaRrY4MyLoV3 a răspuns:

Nu e devreme deloc... deoarece ma dezvolt din pct de vedere al penisului... daca la 16 ani jumate am 22cmbig grin deci e ceva

| computerizatul a răspuns:

Pt mine sexul reprezinta un mod de a ma relaxa si de am ma simti bine happy

| love27butterflys a răspuns:

De la 12? nu e cam devreme?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In afara de responsabilitati reprezinta totul.Traiesc doar pentru sex.

| Serge a răspuns:

Eu cred ca esti un virgin ratat de 16 ani cu un penis mic si urat pe care nici o fata nu vrea sa-l atinga.