| DanyEL24 a întrebat:

Intrebare pentru fete:
Va place sexul anal?

Răspuns Câştigător
| Felys a răspuns:

Dupa parerea mea este cel mai scarbos lucru cu putinta,pe langa asta e ceva contra naturii,pe acolo este canalu de dejectii,trebuie doar sa iasa nu sa si intre,cine practica acest fel de sex se expune mai multor boli chiar daca face protejat,spre batranete cam toate persoanele fac hemoroizi iar acest timp de sex nu face decat sa grabeasca aceasta afectiune si sa produca si mai multa suferinta,doar persoanele inconstiente accepta sa faca sex anal, celor care nu le pasa de sanatatea lor, cei care nu isi dau seama cat de degradant poate fi acest obicei, ce sa mai zic, e clar ca pentru mine acest subiect nu este deloc placut

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ti e ti ar placea sa iti bage cineva... sa zicem tubul de pasta de dinti in fund?

| RAY a răspuns:

Pentru banii o fac si anal, cum vrei tu, cine spune ca la fete le place sexul? cand faci ceva de placere nu ai un interes e ca o pasiune na ele mereu au un interes

| corbulalbrosu a răspuns:

Ai formulat gresit intrebarea. Nu cred sa fie macar una singura dispusa sa recunoasca sau sa admita ca o face din placere. Daca era adresata la modul general sansele de-a primi raspunsuri pertinente erau mult mai mari.

| mihai69 a răspuns:

Întrebarea e greșit formulată și din alt p.d.v.: ai uitat să specifici clar dacă e vorba despre sex anal primit, sau oferit (cu un strap-on, de pildă).

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deah. Vrei si un motiv pentru ca isi poate da drumul linistithappy

| SKuLL909 a răspuns:

Si acum vrei sa primesti raspunsuri de Da si Nu? Cine crezi ca iti v-a raspunde, in afara de panarame la intrebarea asta. Reforumuleaza intrebarea.