| bahoi a întrebat:

Am o intrebare pentru. FETE. Vreau sa ma duc la o fata intr-o pauza sa i spun sa iesim undeva. Eu pe aceea fata nu o cunosc ( o stiu doar din priviri si nu am vorbit niciodata cu ea): M-am gandit la o conversatie de genu`:

EU: Buna, scuza-ma, poti venii putin sa iti zic ceva te rog?

Ea: ori zice DA ori zice ce este?

Eu: (in caz ca zice ``ce este``? Îi raspund in felul urmator: Pai vino putin ca sa nu auda ceilalti... iar in caz ca zice Da se va intampla in ambele cazuri asa)

EU: Uite ce este. Ma gandeam daca ai vrea sa iesim undeva sa ne cunoastem mai bine...

CUM vi sar parea daca un baiat var lua asa... fara sa il cunoasteti sa nu stiti nimic despre el. SAU / si mai bine zis ce sfaturi imi da-ti? funda si mersi

9 răspunsuri:
| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Daca este frumos.as accepta.blushing:X:X si mie imi place de un baiat. dar este mai mic decat mine.si mi-e rusine sa ii zic asa ceva.in plus, cred ca are prietena, si este unul din acei tipi obsedati de tot de calculator si care rad cand o fata ii plc. oricum, nu cred ca s-ar supara.bft cu ea!:*

| DacaTuSpui a răspuns:

Pai acum depinde de baiat. Daca si eu l`as simpatiza mi-ar face placere, dar atata timp cat ea nu te cunoaste...ar putea sa se speriehee hee. Mai bine ai face rost de numarul ei de telefon sau de id.ai vorbi putin cu ea, apoi ai invita`o in oras la o plimbare sau la un suc. Sper ca te-am ajutat. Succesbatting eyelashes.

| YoungHomie a răspuns:

Auzilaughing nu mai bine te duci tu frumos direct la ea si ii zici servsu ma numesc cutarica in caz ca nu va stiti cum ai zis tu ii spui ca e draguta si daca ar vrea sa-ti dea idul ei sau sa iesiti la un suc ca intre prieteni daca nu vrea mai ai ocazii sa o intrebi, nu e neaparat sa accepte invitatia din prima nu te stresa, ia-o incettongue

| DenizaVonDe a răspuns:

In primul rand nu se planifica o conversatie cu o fata pe care abia o cunosti! si ea abia stie ca existi! daca baiatul ar fi dragut nu as avea nicio problema...insa daca nu ma atrage as pleca pur si simplu! trebuie sa ai incredere in tine! acum vreau doar sa stiu urmatoarele:
1.cati ani ai tu?
2.cati ani are ea?
3. daca o cunosti cat de cat...crezi ca sti cam ce personalitate are? (rasfatata, calma, draguta, nesimtita, rautacioasa, fufa, pitipoanca...)
4. tu cam ce personalitate ai? (calm, nesimtit, obraznic, agitat, rautacios...)

orice ai face zi adevarul!

daca vrei sa vb byndy_dyndy e adresa mia de mess! astept addu tau! poate mai vb! big grinhappy

| vrrra a răspuns:

O iei cam repede. Mai bine ar fi sa te bagi in seama cu ea adica sa o intrebi cum o cheama, cati ani are, ce pasiuni are si chestii de genu` si abia apoi sa o inviti la un suc.

| Catalina_6831 a răspuns:

Eu zic ca e foarte bine asa. daca un baiat iti vb frumos normal ca iti faci o parere buna despre el, daca te "agata", in nici un caz

| baby_4423 a răspuns:

Mhh... eu i-as zice nu happypentru ca m-ar lua asa de repede si nici nul cunosc mai biine cerei doar id si vb cu ea funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu face asta! fa si tu mai intai cunostintalaughingnu ai nici un prieten care o stie. sa fii cu el sa intrati in discutie. apoi iei si tu un id de messenger sau un nr de tel

| irina26 a răspuns:

Buna. Eu una te sfatuiesc sa ii ceri mai intai id-ul, un numar de telefon, sa mai vorbiti putin iar apoi sa o inviti in orashappy cred ca asa ai avea mai multe sanse