| just4you_4950 a întrebat:

Pt fete... daca imi place o fata, incep s-o cunosc, chiar o intreb daca vrea sa fie cu mine, zice sa ne mai cunoastem putin, iesim o data impreuna si apoi, eu (nu stiu de ce ) nu o mai bag in seama o saptamana, desi o plac mult, m-am gandit s-o mai las sa respire dar ea e deja curtata de mai multi ( ce-i drept, e super-frumoasa)... sfaturi?

3 răspunsuri:
| Bii26 a răspuns:

Sunt in aceeasi situatie.Sunt putin mai mica laughing
Eii bine... apropie-te si tu de ea, converseaza...deveniti prieteni buni, apoi poti sa-i ceri prietenia.Sigur va accepta.
Succes

| just4you_4950 explică:

Mentionez ca nu's timid in fata unei fete pe care o plac dar nici indraznet (depinde cum ma simt), dar si ea e cam aceeasi fire ca mine...cum as putea s-o atrag mai mult? big grin PS:are 16 ani

| just4you_4950 explică:

Bun sfat, dar sper sa nu ma apropii in asa fel incat sa doreasca sa fim doar prieteni