| ILoveYouSoMuch a întrebat:

Am o intrebare simpla si nu vreau ca la ea sa imi raspunda niste ipocriti care ma iau drept proasta (mi s-a intamplat in unele intrebari). Cum faci un baiat gelos?

4 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Sa vada ca le zambesti si altor baieti, sau cand esti cu el " intamplator ' sa te suna un baiat si tu sa ai mare placere sa vorbesti la telefon, sa te imbraci foarte rafinat cand va duceti la plimbare ( imbarcamintea unei fete cu un corp frumos atrage automat privirea baietilor )
Cand vrea sa se intalneasca cu tine sa dai o scuza "transparenta" cum ca trebuie sa te duci cu prietenele undevaetc; in general sa fii un pic mai indiferenta fata de el.

| IMC90 a răspuns:

Pai, daca nu tine la tine nici cat la o pereche de ciorapi, n-o sa poti sa-l faci gelos niciodata.

| Coconutz a răspuns:

Devii despteata si iti gasesti unu mai bun.

| Iluska a răspuns:

Pai...da-i de inteles ca ai pe altcineva sau cel putin ca iti place de alt baiat big grin sa vezi ce gelos o sa fie laughing