| alexa a întrebat:

Am si eu o intrebare! a mai fost pusa dar a mea nu se refera la acelasi lucru.Ieri am dat niste raspunsuri la unele intrebari si mi-au aparut pe moment, dar astazi cand am intrat din nou nu mai aveam raspunsurile la acele intrebarisad si sincer nu inteleg de ce? daca ar putea sa-mi raspunda cineva caruia i s. a mai intamplat
Apropo vreau sa mentionez ca nu sunt singura pentru ca mai am o prietena care a patit acelasi lucru

Răspuns Câştigător
| dulshe a răspuns:

A fost o defectiune, Raluca a incercat sa o rezolve, numai ca sau pierdut mii de intrebari sin care(zice raluca) sau recuperat aproximativ 3000, Ce sa postat ieri (ma refer la raspunsuri) nu mai pot fi recuperate.

5 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Am patit si eu asa.Cred ca este doar o defectiune.Sunt sigura ca o sa se rezolve.happyPana atunci ce avem de facut este sa avem rabdare.big grin

| MADALINAAAA a răspuns:

Si eu la fel.am raspuns ieri la unele intrebari, iar azi cand am intrat numai apareau rasp mele.crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Au fost defecțiuni tehnice pe site.
Poți intra la secțiunea "contact", sus în dreapta și scrii acolo nemulțumirile tale.
Menționezi "în atenția Ralucăi, admin site".
Noroc.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt probleme tehnice.Sunt erori are site-ului.Multi dintre noi am acuzat aceeasi problema.Nu avem ce face

| getty a răspuns:

Si eu am patit