| Darkus a întrebat:

Am o iubita care vrea sa imi faca mereu laba si eu vreau sa facem sex dar nu stiu ce are dati-mi si mie un sfat sa scap big grin

7 răspunsuri:
| User a răspuns:

Manuela, Manuuueelaa

| Shagun a răspuns:

E un caz dificil aici.
Sa o luam asa :
1 la mana nu ai prietena
2 la mana tu faci labutza rolling on the floor si visezi ca ti-o face vreo tipa
3 la mana te uiti non-stop la filme porno
4 la mana ai cel mult 13 ani rolling on the floor
5 la mana pe TPU se posteaza intrebarile nu fanteziile tale rolling on the floor
Fara suparare am scris ce am simtit rolling on the floor
Dar totusi bafta la... facut sex rolling on the floor

| Zoe_7457 a răspuns:

Stii ce cred eu? laughinglaughing ca ai visat intr'o seara ca ai o prietena si ca iti face labutza laughinglaughing si acum vrei sa stii cum e daca ar veni in vis si ar vrea sa faceti si sex rolling on the floorrolling on the floor) doamne mai copile ai tai stiu ca te uiti la filme porno rolling on the floorrolling on the floor?

| Annye_2425 a răspuns:

Da te pomenesti ca nici nu ti place ce ti facesmug:-l chatterbox

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Esti cumva ciung?

| Quicky a răspuns:

Veziti de treabalaughing au` la ellaughing Spune-i prietenei imaginare sa se uite putin pe TPUhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma la 13 ani ai tai vrei sexhappy?
incredibili copiii din ziua de azi