| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa va intreb cum scap de tendinta asta de a face laba nu stiu de ce mereu ma deranjeaza se scoala cand vrea ea si nu ma pot controla... Scuzati-ma de exprimari sunt cam timid si nu prea stiu cum sa ma exprim sad

5 răspunsuri:
| cristi0005 a răspuns:

A face laba este ceva normal dar nu e bine sa exagerezi, pentru acest lucru s-au inventat anumite jucarii sexuale care te pot ajuta sa te eliberezi, poti gasi astfel de jucarii sexuale consultand un sex shop online cum ar fi www.mysex-shop.ro

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fa-ti o prietena.

| alina1357 a răspuns:

Probabil o faci periodic.Sau ff des.Si deja ti-a intrat in reflex, in instinct.Am dreptate? Incearca sa te abti o zi intreaga. Orice s-ar intampla nu o facetongue Si ai sa vezi ca a 2-a zis i-ti va fi mult mai binehappy Nu vei avea acea dorinta maxima da a o face.Bafta

| Ecea a răspuns (pentru alina1357):

De fapt, daca nu o faci o zi, a 2 a este placerea mai mare rolling on the floor

Off,femeile astea, nu se pricep deloc.

Singura modalitate este sa incerci sa te controlezi, sa faci altceva.Cauta-ti ceva de munca, fa-ti de lucru.
Stai mai mult timp pe afara cu prieteni.

| AdkVodka a răspuns (pentru alina1357):

Ma pot abtine si 1 saptamana dar dupa cum ti-am spus ea e prezenta