| Dinu11 a întrebat:

TPU iubita mea vrea sa facem dragoste maine si nu stiu ce sa fac... ajutor niste sfaturi ce sa i zic eu nu prea vreau dar ea zice ca nu o iubesc daca nu vreau
. ce sfat i mi dati?

15 răspunsuri:
| sweetys a răspuns:

Esti dintr.un univers paralel? Baga si tu aia ca te doare capul sau ca esti obosit. Ok lasand gluma la oparte. De ce nu vrei? Adica a ajuns o fata sa se roage de un baiat sa o faca. Faci de ras rasa masculina. Bine acum depinde si de varsta voastra. Daca nu vrei spune.i ca iubirea nu se demonstreaza doar in dormitor printre cearsafuri.

| Emilian65 a răspuns:

Dacă ea insista, nu rata ocazia.

| Emilian65 a răspuns:

Dacă ea insista, nu nu rata ocazia. Dar, nu uita de prezervative.

| SG1995 a răspuns:

Ai 11 ani si ea cat ar, 9-10?
Deci da, mai bine nu fa prosti.

| Dinu100 a răspuns (pentru SG1995):

De unde stii tu ca am eu 11 ani? Poate am mai mult

| SG1995 a răspuns (pentru Dinu100):

In general cand cineva isi construiesti un cont pe un site la username tine sa puna:
Anul nasteri, sau varsta.

| alina2k18 a răspuns:

Ce sfat?
Baga marewinking

| siriusblack98 a răspuns:

E draguta? Da-i numarul meu de telefon si se sacrifica fratili tau pentru tine.Pai nu ajut eu comunitatea?!

| HazelEyes77 a răspuns:

Daca nu simti n o faci simplu.

| Pool77 a răspuns:

Nu inteleg, de ce nu vrei?

| Dinu111 a răspuns (pentru Pool77):

Nu vreau am 17 ani si ea la fel

| Quassaar a răspuns:

Sigur nu ești tu fetița în relație?

| alexwahl a răspuns:

Crede ca nu o iubesti daca nu vrei sa te culci cu ea?

| secret93 a răspuns:

Sincer? Foloseste prezervativ si dai bice!

| biancastupi a răspuns:

Daca ea iti zice asta inseamna ca nu te iubeste cu adevarat... daca nu vrei nu face! esti liber sa alegi...las o in pace cu obsesiile ei si gaseste ti alta care nu te santajeaza.