| florin9999 a întrebat:

Am o iubita si vrea sa faca sex cu mine.Si eu vreau asta pentru ca sunt virgin. Dar problema este ca nu avem unde...La mine acasa este mereu cineva iar la ea la fel... Ce am putea face? Avand in vedere ca nu putem pleca de acasa noaptea.

7 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Pai inchiriati o camera la hotel.

| blaxy a răspuns:

Pai intilnitiva ziua undeva la un hotel, stringeti bani ambii si inchiriati acolo 1 ora sau 2.sau tu pentru ca esti baiet roaga pe cineva din prietenii tai la care nimeni nu este acasa, sa-ti dea voe tie citeva ore sa fii cu iubita ta.pentru ca voi va intelegeti mai bine in lukrurile astea.sau ea lasa sa vb cu vreo prietena de a ei sai lasa pr citeva ore casa... funda?

| adina_8849 a răspuns:

Apelati la un prieten sau duceti-va la un hotel nu trebuie neaparat sa fie noapte sa puteti face sex.eu zic sa nu va grabiti daca va iubiti mai puteti astepta si apropo documentati-va bine inainte sa va apucati de prostioare sa nu aveti surprize.multa bafta!

| dudutm a răspuns:

Mergeti seara intr-un parc si pac pac rezolvati treaba laughing.

| opierdevara a răspuns:

Pai ati putea sa va intalniti ziua la un hotel...sau sa inchiriezi tu un apartament cateva ore
Funda?

| adrianasparrow a răspuns:

Heya! Puteti sa faceti si ziua, cind acasa nu e nimeni, deci trebuie sa fiti foarte atenti la planurile ce le fac cei din casa, ca sa stiti pe cit timp sunt plecati. Daca sunteti iuti la voi puteti sa faceti si in alte locuri : in ospetie, in WC. Mai ales ca aceste locuri dau placere mai mare!
spor la lucru :X:* big grin
Funda va rog...

| th0xik candy a răspuns:

Inchiriaza o camera de hotel? e greu? laughing