| cosminbacau a întrebat:

Am o mare curiozitate legata de numarul de parteneri pe care ii au altii. Vreau sa stiu ce considera lumea normal si ce nu. Si ca sa formulez intrebarea... Cati parteneri/e ai avut pana acum?

Răspuns Câştigător
| Cori_7775 a răspuns:

Sti, pe mine nu ma prea intereseaza ce crede lumea ce e normal sau nu, e normal ceea ce fac si ceea ce cred eu despre mine. pers carora nu le convine de mine, nu au de cat sa nu ma ia in seama, sau daca le place sa ma critice, au vreme, eu nu imi bat capul. deci, in viata personala, parerea mea e ca normalul depinde doar de tine, nu de cei din jur. In legatura cu partenerii, sunt cu al patrulea baiat. happy

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Doi. Al doilea mi-a devenit sot.

lolita
| lolita a răspuns:

Suficienti pentru a-mi da seama sa fac diferenta intre un baiat bun si unul rau.winking

| sweet_3921 a răspuns:

Unul si e actual