| cryss_7938 a întrebat:

Cum sai ii zic fostului ca inca mai tin la el si vreau sa ne imp?(nu stiu cum sa-i spun adica cum sa ajung pana acolo si cum sa ma formulez )

Răspuns Câştigător
| IustinaC a răspuns:

Dupa niste semne.De exemplu daca el nu te mai place deloc si nu are atractie de tine va mai dori sa se impace? nu! deci trebuie sa vezi cum se comporta cum te priveste si daca rezultatele sunt pozitive asta inseamna ca mai tine la tine si mai aveti o sansa... funda?

2 răspunsuri:
| nesuferit a răspuns:

O discutie deschisa fata in fata face minuni.
Succes

| Anonym2013 a răspuns:

Intalneste'te cu el, vezi cum se comporta cu tine... daca da semne ca inca te mai place fa'ti curaj si spune'i ce simti, incearca sa stricori prin discutii niste momente frumoase cu voi :X si dupa spune'i ca u inca ai sentimente pentru el si ai vrea sa va impacati macar un timp in care sa va dati seama daca o sa mai mearga, iar daca nu da niciun semn nu are rost sa ii spui ca u inca tii la el pentru ca o sa i se urce la cap straight face.