| NickiMinaj a întrebat:

Am o mare dilema. Toata viata am avut parul lung, pana azi. Acum este la vreo 2 cm mai jos de umeri. Faza ciudata este ca imi place...toata ziua am stat cu mainile prin el. E posibil sa fii dat gres flerul meu, sa fiu de fapt genul careia ii sta mai bine cu par mediu? :-s
Tratati cu seriozitate, va rog, simt ca toate credintele mele atarna de un fir ( de vreo 25 de cm momentan)!
Era sa uit, Craciun Fericit si nu intrati in coma alcoolica decat dupa 12 noaptea!

5 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Cand iti place cum te-ai tuns, ti se pare ca e reusita coafura(si e)stai cateva zile numai in oglinda.Am patit si eu. Dar te plictisesti curand

| Daysukki a răspuns:

Asa, da care e problema ca am citit intrebarea asta de 5 ori si nu inteleg nimicbig grin pai daca ai zis cati place cum iti sta ce vrei. te descurajezi singura pentru ca tota viata ta ai avut parul lung, si eu la fel:* si m-am tuns scurt rau de tot aveam cam 10 cm in cap si imi venea ff greu sa-l accept. acum am cam aa... mai mult de 30 cm, parul meu creste ff repede mai ales vara. nu te dezcuraja incearca sa vezi, daca iti sta bine asa cum asti acum. aaa si apropo asta nu o sa o poti remarca intr-o zi. asteapta o saptama sau 2 chiar sa vezi daca chiar iti place. mie de ex imi sta bine cu parul lung, acum mi-am tras o freza emo si o iubesc rau de tot, de aceia vreau sa-mi las parul sa creasca. sper sa te hotarasti :* Happy X-Mas

| Danny a răspuns:

Nu este nimic gresit, etc. Si eu am patit la fel acum... 3 ani. Aveam parul lung ca si tine si l-am taiat scurt/mediu. M-am simtit ciudat pentru ceva timp, insa acum il port doar scurt, plus ca am capul mai usor, nu mai atarna 10000 kg de parwinking.
Eu una m-am tuns pentru ca simteam ca am nevoie de o schimbare si a functionat de minune! happy

| VeVeriţaa a răspuns:

E posibil, dar bucură-te că ai hotărât să faci pasul. Ai tot timpul să te bucuri de el aşa cum e acum, nu?
Eu sunt aproape "periutza", dar deja mă vezi în avatar. Mă simt bine aşa cum sunt. Să nu-ţi pară rău de timpul dus.
Nu mă îmbăt, sunt cu mama pe urme.
An nou cu bine!

| maia_4240 a răspuns:

Acum e la moda cu parul scurt da ce conteaza tie sa-ti placa